Drzwi wewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne znanych i cenionych marek takich jak PORTA i KOSTAR. Drzwi nie tylko podnoszące prestiż i wygląd pomieszczeń ale również zapewniające komfort użytkowania i wygodę.

Zapraszamy do sprawdzenia też naszej oferty drzwi zewnętrznych.

GRUBEK – najlepsze na rynku

drzwi wewnętrzne

Firma GRUBEK oferuje Państwu najlepsze jakościowo drzwi do domów, mieszkań, biur, a także budynków takich jak hotele. Wybierając drzwi do danego pomieszczenia, w pierwszej kolejności powinni Państwo zadecydować, czy mają one wtapiać się w ścianę i być mniej widocznym dodatkiem, czy ma to być element, który będzie wyróżniał się i stanowił część aranżacji wnętrza.

Naszym klientom proponujemy drzwi dwóch uznanych na rynku producentów:

  • PORTA
  • KOSTAR
  • INTENSO

Dostępne w ofercie drzwi możemy dopasować pod względem rozmiaru do indywidualnych wymagań klientów. Proponujemy Państwu produkty, które mają niepowtarzalny styl i wykonane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dodatkową zaletą, która wyróżnia oferowane przez naszą firmę drzwi, jest ich wytrzymałość. Każdy z produktów posiada 5-letnią gwarancję, która świadczy o jego jakości.

drzwi wewnętrzne warszawa

Drzwi wewnętrzne i nie tylko – nasza oferta

Drzwi wewnętrzne oferujemy wraz z montażem. Usługi montażu realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi oraz biznesowymi. Realizujemy zlecenia na montaż drzwi wewnętrznych w obiektach mieszkalnych i użytkowych, w tym w siedzibach firm. Bogaty wybór oferowanych drzwi wewnętrznych z nowoczesnymi ościeżnicami pozwala na dobór rozwiązań stanowiących estetyczne i funkcjonalne dopełnienie każdego projektu aranżacji wnętrza.

W naszej ofercie oprócz drzwi wewnętrznych znajdują się także okna, bramy, parapety, osłony zewnętrzne oraz ogrody zimowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – za pomocą formularza znajdującego się na stronie, telefonicznie lub mailowo – którzy odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Oferujemy także drzwi wewnętrzne bez ościeżnic przeznaczone do montażu na standardowych ościeżnicach stalowych, co znacząco ułatwia i przyspiesza proces wymiany jednocześnie ograniczając zakres prac remontowych do absolutnego minimum.

Mogą Państwo także skorzystać z możliwości zobaczenia proponowanych produktów na ekspozycji. Siedziba naszej firmy znajduję się na wschód od miasta Warszawa, w miejscowości Sulejówek (ulica Dworcowa 92).