Drzwi wewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne znanych i cenionych marek takich jak PORTA i KOSTAR. Drzwi nie tylko podnoszące prestiż i wygląd pomieszczeń ale również zapewniające komfort użytkowania i wygodę.

Zapraszamy do sprawdzenia też naszej oferty drzwi zewnętrznych.

GRUBEK – najlepsze na rynku

drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne pełnią funkcję wydzielającą pomieszczenia, jednocześnie tworząc charakter domu.
Posiadamy w ofercie drzwi do różnych pomieszczeń: pokoju, kuchni, łazienki, garderoby, spiżarni, piwnicy w różnych wzorach. Pełne, z przeszkleniem z lustrem lub przesuwne. W stylu nowoczesnym i klasycznych. Wykończone laminatem, okleiną, malowane, fornirowane jak i surowe drewniane do samodzielnego twórczego wykończenia. Każde drzwi będą nadawały indywidualny styl waszym pomieszczeniom. Mogą też pełnić dodatkowe funkcje takie jak wyciszenie, doświetlenie pomieszczeń, optyczne powiększenie przestrzeni poprzez zastosowanie luster. Oferujemy  drzwi wewnętrzne w różnych wymiarach, formach wykończenia, zastosowaniach i kolorach.

drzwi wewnętrzne warszawa

Drzwi wewnętrzne i nie tylko – nasza oferta

Drzwi wewnętrzne oferujemy wraz z montażem. Usługi montażu realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi oraz biznesowymi. Realizujemy zlecenia na montaż drzwi wewnętrznych w obiektach mieszkalnych i użytkowych, w tym w siedzibach firm. Bogaty wybór oferowanych drzwi wewnętrznych z nowoczesnymi ościeżnicami pozwala na dobór rozwiązań stanowiących estetyczne i funkcjonalne dopełnienie każdego projektu aranżacji wnętrza.

W naszej ofercie oprócz drzwi wewnętrznych znajdują się także okna, bramy, parapety, osłony zewnętrzne oraz ogrody zimowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – za pomocą formularza znajdującego się na stronie, telefonicznie lub mailowo – którzy odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Oferujemy także drzwi wewnętrzne bez ościeżnic przeznaczone do montażu na standardowych ościeżnicach stalowych, co znacząco ułatwia i przyspiesza proces wymiany jednocześnie ograniczając zakres prac remontowych do absolutnego minimum.

Mogą Państwo także skorzystać z możliwości zobaczenia proponowanych produktów na ekspozycji. Siedziba naszej firmy znajduję się na wschód od miasta Warszawa, w miejscowości Sulejówek (ulica Dworcowa 92).