Drzwi przeciwpożarowe

O bezpieczeństwo rodziny, domu czy firmy zadbać można na wiele sposobów. Obecnie ochrona to nie tylko możliwość zastosowania zaawansowanych systemów alarmowych. Wśród wszelkich metod zabezpieczenia znaleźć można również drzwi przeciwpożarowe.

Drzwi przeciwpożarowe pozwalają na skuteczne odgrodzenie się od tych pomieszczeń, w których istnieje największe ryzyko zaprószenia ognia. Pomagają opóźnić rozprzestrzenianie się pożaru, a tym samym dają więcej czasu na ewakuację i ograniczają straty materialne. Gdzie warto je zamontować? Drzwi przeciwpożarowe (drzwi ppoż) niegdyś stosowane jedynie w budynkach przemysłowych, halach i magazynach, dziś znajdują zastosowanie również w domach. Najczęściej montuje się je w wejściach do kotłowni oraz przy pomieszczeniach, w których przechowywane są substancje łatwopalne czy środki chemiczne. Drzwi przeciwpożarowe mogą również oddzielać pomieszczenia  gospodarcze od mieszkalnych, dlatego też wykorzystuje się je w garażach i piwnicach.

GRUBEK – drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne o odporności ogniowej EI30, EI60, EI120 odznaczają się praktycznością w zastosowaniu oraz niezawodnością w każdej sytuacji. Posiadamy w ofercie stolarkę przeciwpożarową stalową, aluminiową oraz drewnianą.

Produkty występują w wersji pełnej, przeszklonej lub częściowo przeszklonej. Szeroki asortyment sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient będzie w stanie znaleźć tutaj drzwi ppoż optymalnie dostosowane do jego indywidualnych wymogów i potrzeb.

DRZWI PRZECIWPOŻAROWE – WARSZAWA I OKOLICE

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą drzwi przeciwpożarowych. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy Klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa z całego obszaru miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy lub ustalimy indywidualne szczegóły warunków realizacji zlecenia. Zapraszamy.