Wymiana okien

Wymiana okien to usługa polegająca na demontażu zastanej stolarki okiennej i osadzeniu nowej. W zależności od specyfiki otworów okiennych usługa wymiany okien może dotyczyć wyłącznie okien, jak również okien z drzwiami balkonowymi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów firma Grubek oferuje usługi związane z profesjonalną wymianą okien w domach jednorodzinnych, a także obiektach wielorodzinnych. W zależności do możliwości technicznych montaż nowych okien wykonujemy zgodnie z zasadami montażu warstwowego lub montażu ciepłego. Wymianę okien z montażem ciepłym przeprowadzamy na życzenie inwestora wszędzie tam, gdzie konstrukcja budynku na to pozwala, a więc w obiektach z murem dwu- i trójwarstwowym. W obiektach z murami jednowarstwowymi okna montujemy zgodnie z zasadami montażu warstwowego przy zachowaniu największej staranności i dbałości o jakość wykonywanej usługi.

Wymiana okien Warszawa

Usługi związane z wymianem okien świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Okna wymieniamy w obiektach mieszkalnych, obiektach biurowych, a także lokalach o różnym przeznaczeniu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz klientami instytucjonalnymi każdorazowo dostarczając wysokiej jakości usługę na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

Wymieniamy zarówno okna, jak i drzwi balkonowe. Podczas prac montażowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów renomowanych marek, dzięki czemu możemy zagwarantować szczelność wykonywanych izolacji oraz ich żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

wymiana okien warszawa

Wycena

Usługa wymiany okien jest wyceniana indywidualnie w zależności do wybranego sposobu montażu – montaż ciepły lub tradycyjny warstwowy – a także rozmiaru oraz liczby wymienianych okien. Klienci zamawiający okna Grubek z montażem mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe oraz zniżki. Wszystkich Klientów zainteresowanych uzyskaniem wiążącej wyceny zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Grubek.