Bramy segmentowe

KOLEKCJA ArtDeco

ekskluzywne i nowoczesne bramy segmentowe

Kolekcja bram VERDOOR ArtDeco inspirowana jest stylem art deco, który stał się synonimem ponadczasowej elegancji. Wykończenia powierzchni naszych bram idealnie oddają charakter i barwę naturalnego drewna dębu, orzecha czy mahoniu.

Tajemnica estetyki art deco jest ukryta w wyrafinowanej sztuce dekoracji szlachetnymi rodzajami drewna. W myśl tej idei powierzchnie bram VERDOOR ArtDeco zdobią trwałe i realistyczne okleiny, których naturalne barwy i układy słojów odzwierciedlają charakter najpiękniejszych gatunków drewna. W kolekcji ArtDeco proponujemy klasyczny design w nowoczesnym wydaniu.

Dzięki najnowszej technologii powlekania blach okleiną poliestrową, powierzchnia bram z kolekcji ArtDeco sprawia w dotyku wrażenie wykonanej z prawdziwego drewna. Piękne i odporne na promieniowanie UV panele będą przez lata ozdobą każdego budynku.

Dostępne wzory

KOLEKCJA RedCross

ekskluzywne i nowoczesne bramy segmentowe

Kolekcja bram VERDOOR RedCross to nasza koncepcja wzorów inspirowanych modernizmem. W prostej, monochromatycznej estetyce kryje się doskonałość formy. Kolory bram z kolekcji RedCross stanowią idealne tło dla pozostałych elementów architektury budynku.

Nasza najnowsza kolekcja RedCross powstaje w oparciu o produkowane w Szwajcarii panele VERDOOR. Wykonana z najwyższą starannością powłoka blach w technologii Polygrain zwiększa odporności na drobne zarysowania i maskuje ślady palców na powierzchni paneli. Poza stałą ofertą kolorów dostępnych w kolekcji RedCross zapewniamy opcjonalnie możliwość wyboru indywidualnych barw z całej palety kolorów RAL.

Proces malowania bram prowadzimy w profesjonalnej komorze lakierniczej z zachowaniem standardów branży samochodowej. Gwarantujemy idealny efekt na każdym malowanym panelu. W ciągu kilkunastu dni od zamówienia Twoja niepowtarzalna brama VERDOOR jest dostępna na magazynie. Dajemy wolność wyboru, od indywidualnego wymiaru do ulubionego koloru.

Dostępne wzory

Dostępne wymiary

Wszystkie wzory są produkowane zgodnie z twoim indywidualnym zamówieniem.

szerokosc

Dowolna szerokość do 6m

wysokosc

Dowolna wysokość do 5m

nadproze

Minimalne nadroże 150mm

Dostępne przetłoczenia

Galeria realizacji

Automatyka do bram garażowych

bramy_automatyka

Automatyczne bramy garażowe VERDOOR zostały zaprojektowane we współpracy z firmami SOMMER i CAME. W zależności od wymagań klientów i wielkości bramy stosujemy układy zdalnego sterowania, które zapewniają komfort użytkowania i niezawodność na długie lata. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom, bramy VERDOOR otwierają się z szybkością aż 20 cm na sekundę, a stosowane opcjonalnie optyczne systemy bezpieczeństwa, pozwalają natychmiast zatrzymać bramę w każdym przypadku pojawienia się przeszkody w płaszczyźnie zamykania bramy lub w obszarze podjazdu do garażu.

Automatyka do bram VERDOOR umożliwia korzystanie z wielu innowacyjnych rozwiązań, takich jak laserowy czujnik do precyzyjnego wskazywania pozycji parkowania samochodu, automatyczne uchylanie bramy w przypadku zbyt dużej wilgotności w garażu, zintegrowanie funkcji napędu z domowym układem alarmowym, dodatkowym oświetleniem LED, czujką ruchu czy też z bramą wjazdową. Automatyczne bramy garażowe VERDOOR są wyposażone w nowoczesne i trwałe piloty zdalnego sterowania, które w dowolnej ilości można dokupić stosownie do wzrastających potrzeb użytkownika garażu.

Niezawodność, to Nasza obsesja