Bramy Przemysłowe

Oferujemy kolekcję bram przeznaczonych do hal, magazynów i warsztatów opracowaną przez producenta VERDOOR w oparciu o wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestycji. Bramy przemysłowe VERDOOR to połączenie cech użytecznych i estetycznych.

Typ Verside

niezawodne i użyteczne bramy

Bramy przemysłowe typu VERDOOR Verside są przeznaczone do hal, magazynów i warsztatów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestycji stworzyliśmy wytrzymałą i bezpieczną bramę nowej generacji. Połączyliśmy oczekiwane przez klientów cechy użyteczne z wymogami estetyki nowoczesnych budynków. Zastosowane przez nas specjalne wykończenia paneli, ich malowanie, struktura i przetłoczenia idealnie maskują drobne otarcia i małe uszkodzenia powstające w trakcie wieloletniej eksploatacji bramy. Równocześnie z estetyką, zadbaliśmy o trwałości każdego, najdrobniejszego elementu bramy. Zaprojektowaliśmy wzmocnione systemy prowadzenia wykonane z blach o grubości 2 mm oraz podwójne zabezpieczenia każdego elementu konstrukcyjnego. Przygotowaliśmy nasze bramy do długoletniej i trudnej pracy.

bramy-verside

Każda brama przemysłowa VERDOOR posiada w standardzie sprężyny o wytrzymałości aż 50.000 cykli. Jednocześnie z niezawodnością, naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo użytkowników. Bramy przemysłowe VERDOOR produkujemy standardowo w układach z podwójnym systemem zabezpieczeń przeciwko pęknięciu sprężyn i podwójnym systemem przeciwko pęknięciu linek. Każda brama może zostać wyposażona w elektroniczne układy kontroli bezpieczeństwa takie jak, kurtyna optyczna ukryta w prowadnicach pionowych czy też system fotokomórek do monitorowania strefy wjazdu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej centrali sterującej możemy w dowolnej chwili rozbudowywać system o kolejne funkcję zarządzania automatyką bramy.

Rodzaje okien

okno-prostokatne

Okno prostokątne (PCV)

o wymiarach 640mm x 336mm

okno-owalne

Okno owalne (PCV)

o wymiarach 670mm x 345mm

okno-prostokatne-male

Okno prostokątne małe (PCV)

o wymiarach 610mm x 203mm

okno-kwadratowe

Okno kwadratowe (stalowe)

o wymiarach 230mm x 230mm

okno-okragle

Okno okrągłe (stalowe)

o średnicy 350mm

Typ Division

niezawodne i użyteczne bramy

Brama przemysłowa VERDOOR Division z przeszkleniem sekcji to nowoczesne rozwiązanie do pomieszczeń wymagających dostępu dużej ilości światła dziennego w obszarze wjazdu. Poszczególne sekcje wykonane z ram albuminowych wypełniane są szybami zespolonymi ze szkła akrylowego i mogą być konfigurowane w różnych układach z sekcjami bramy z pełnych paneli. Dzięki możliwości zastosowania w takiej konstrukcji także drzwi przejściowych (tzw. drzwi serwisowe), bramy VERDOOR Division idealnie sprawdzają się w salonach samochodowych, stacjach kontroli pojazdów i myjniach. Na etapie produkcji konstrukcje aluminiowe i pełne panele mogą zostać pomalowane na dowolny kolor RAL zgodnie w wymaganiami projektu architektonicznego. Przygotowaliśmy nasze bramy do długoletniej i trudnej pracy. Każda brama przemysłowa VERDOOR posiada w standardzie sprężyny o wytrzymałości aż 50.000 cykli.

bramy-division
Jednocześnie z niezawodnością, naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo użytkowników. Bramy przemysłowe VERDOOR produkujemy standardowo w układach z podwójnym systemem zabezpieczeń przeciwko pęknięciu sprężyn i podwójnym systemem przeciwko pęknięciu linek. Każda brama może zostać wyposażona w elektroniczne układy kontroli bezpieczeństwa takie jak, kurtyna optyczna ukryta w prowadnicach pionowych czy też system fotokomórek do monitorowania strefy wjazdu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej centrali sterującej możemy w dowolnej chwili rozbudowywać system o kolejne funkcję zarządzania automatyką bramy.

Rodzaj okna

Wysokość okna 500 lub 610mm

Wysokość okna 500 lub 610mm

Dostępne wzory

Dostępne wymiary

Wszystkie wzory są produkowane zgodnie z twoim indywidualnym zamówieniem.

szerokosc

Dowolna szerokość do 5m

wysokosc

Dowolna wysokość do 5m

Rodzaje prowadzeń

Dostępne przetłoczenia

Galeria realizacji

Automatyka do bram garażowych

bramy_automatyka

Automatyczne bramy garażowe VERDOOR zostały zaprojektowane we współpracy z firmami SOMMER i CAME. W zależności od wymagań klientów i wielkości bramy stosujemy układy zdalnego sterowania, które zapewniają komfort użytkowania i niezawodność na długie lata. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom, bramy VERDOOR otwierają się z szybkością aż 20 cm na sekundę, a stosowane opcjonalnie optyczne systemy bezpieczeństwa, pozwalają natychmiast zatrzymać bramę w każdym przypadku pojawienia się przeszkody w płaszczyźnie zamykania bramy lub w obszarze podjazdu do garażu.

Automatyka do bram VERDOOR umożliwia korzystanie z wielu innowacyjnych rozwiązań, takich jak laserowy czujnik do precyzyjnego wskazywania pozycji parkowania samochodu, automatyczne uchylanie bramy w przypadku zbyt dużej wilgotności w garażu, zintegrowanie funkcji napędu z domowym układem alarmowym, dodatkowym oświetleniem LED, czujką ruchu czy też z bramą wjazdową. Automatyczne bramy garażowe VERDOOR są wyposażone w nowoczesne i trwałe piloty zdalnego sterowania, które w dowolnej ilości można dokupić stosownie do wzrastających potrzeb użytkownika garażu.

Niezawodność, to Nasza obsesja