Drzwi wewnętrzne PORTA

W naszej obszernej ofercie znajdziesz drzwi, które idealnie wkomponują się w każdą domową czy biurową przestrzeń – dyskretnie współgrając z pozostałym wystrojem bądź stanowiąc dla niego ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czy poszukujesz drzwi w stylu na wskroś nowoczesnym, klasycznym lub uniwersalnym, możesz wybierać wśród ogromnej ilości kolekcji, typów okleiny, a także kolorystyki.

Jak na prawdziwych fachowców od drzwi przystało, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i upodobaniom, oferując szeroki wachlarz profesjonalnych produktów. Dajemy Ci również duży wybór w kwestii przeszklenia drzwi. Możesz wybrać modele bez żadnego przeszklenia, z przeszkleniem małym, średnim albo dużym, w zależności od tego, gdzie planujesz umieścić drzwi. Pamiętaj o tym, że to, jakie drzwi do danego wnętrza wybierzesz, będzie rzutowało bezpośrednio na jego odbiór.

Specjalna konstrukcja wielowarstwowa drewniana.

szyba matowa

elegancja płycina

regulacja zawiasów czopowych regulowanych 3D

Wysoka jakość wykonania

Powierzchnia skrzydła pokryta wysoko skompresowaną płytą z bardzo drobną strukturą włókien. Dzięki swojej dużej gęstości gwarantuje wysoką odporność na uderzenia, ścieranie i zarysowania.

struktura synchroniczna Gladstone/Halifax podkreślająca naturalną surowość drewna

intarsja czarna, dostępne również intarsje srebrne

przeszklenie, dostępna również szyba czarna – opcja za dopłatą

Wykończenia skrzydeł drzwi

łączenie z szybą „na kant” skrzydło bezprzylgowe

łączenie z szybą „na kant” skrzydło przylgowe

przeszklenie, szyba cofnięta względem powierzchni paneli skrzydła

panel płaski

listwa dekoracyjna w okleinie