Ślusarka Aluminiowa

Oferujemy Państwu produkty aluminiowe najwyższej jakości typu witryny aluminiowe, okna aluminiowe, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, innowacyjnym wzornictwem, bogactwem zastosowania w budownictwie mieszkaniowym, produkcyjnym lub fabrycznym. Każdy z systemów cechują unikalne właściwości.

GRUBEK – profesjonalne witryny aluminiowe

Nasza firma oferuje Państwu najlepsze jakościowo witryny aluminiowe, które znajdują obecnie szerokie zastosowanie w budownictwie – zarówno jeżeli chodzi o budynki użytku publicznego, jak i domy jednorodzinne. Ich popularność związana jest przede wszystkim z dużym poziomem bezpieczeństwa. Witryny aluminiowe są jednak wciąż uznawane na stosunkowo nowe, innowacyjne rozwiązanie.

Nowoczesne elementy stolarki aluminiowej są ekologiczne, dlatego coraz częściej elementy te stosuje się w budownictwie. Zarówno okna, jak i drzwi dodatkowo są uszczelnianie z wykorzystaniem innowacyjnych wkładów termicznych – dzięki nim niweluje się utratę ciepła z pomieszczeń. Elementy te posiadają również wysoki stopień tłumienia dźwięków, dzięki czemu można niemal całkowicie wygłuszyć dobiegające z zewnątrz uciążliwe hałasy – jest to szczególnie istotne przy bardzo ruchliwych ulicach miast.

Witryny aluminiowe – nasza oferta

Naszym klientom oferujemy możliwość wyboru spośród pięciu dostępnych w ofercie systemów:

  • System MB-45 – służący do wykonywania konstrukcji, które nie wymagają izolacji termicznej,
  • System MB-60 – służący do wykonywania konstrukcji, które wymagają zastosowania izolacji termicznej,
  • System MB-70 – tak zwane aluminium ciepłe, konstrukcje do wykonywania elementów w zabudowie zewnętrznej,
  • System MB-86 – rekomendowane do budownictwa o charakterze energooszczędnym,
  • System MB-104 PASSIVE – system okien posiadających przegrodę termiczną i zapewniający najwyższy stopień izolacji, który dedykowany jest do budownictwa pasywnego.

Okna aluminiowe – design w połączeniu z funkcjonalnością

Okna aluminiowe idealnie sprawdzą się przy realizacji współczesnych i śmiałych projektów domów. Cechuje je prosta architektura i jednolita kolorystyka, dzięki czemu okna aluminiowe tworzą estetyczną i harmonijną całość elewacji. Wysokiej jakości okna aluminiowe sprawdzają się w codziennym użytkowaniu i niewątpliwie stworzą we wnętrzu niepowtarzalną, awangardową atmosferę.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego stawiamy na nowoczesne rozwiązania i dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno nasze produkty, jak i ich montaż były najwyższej jakości.

Wysokiej jakości stolarka aluminiowa – Warszawa i okolice

Stolarka aluminiowa zyskuje coraz większą popularność wśród inwestorów prywatnych i biznesowych. Odpowiadając na ich potrzeby oraz oczekiwania marka Grubek zapewnia wysokiej jakości komponenty w standardowych i niestandardowych rozmiarach. Stolarkę aluminiową oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługi montażu realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości zapewniając pełen profesjonalizm oraz szybki czas realizacji. Klientów zainteresowanych zakupem oraz montażem stolarki aluminiowej zachęcamy do kontaktu.

Siedziba firmy znajduje się na wschód od miasta Warszawa w miejscowości Sulejówek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnego formularza, który znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy między innymi okna, drzwi, bramy, a także coraz bardziej popularne wśród naszych klientów ogrody zimowe.

Promocja na XXV-lecie firmy Grubek