Drzwi wewnętrzne KOSTAR

Pragniemy Państwu przedstawić ofertę na wewnętrzne drzwi drewniane. W ofercie firmy Kostar znajdują się drzwi przesuwne i skrzydłowe wśród których znajdą Państwo zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory. Wyroby charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, a także precyzją wykonania. Ideą firmy jest sprzedaż najwyższej jakości drzwi z drewna litego. Materiał używany do produkcji drzwi to wysokogatunkowe, wyselekcjonowane drewno olchowe i dębowe.

Drewno sprawia, że wnętrze domu czy mieszkania wydaje się bardziej przytulne i urzeka swoim klimatem. To niezwykle uniwersalny materiał, który sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych projektach.

Ogromną zaletą drewna jest fakt, że wygląda pięknie w każdym wnętrzu oraz doskonale współgra z wieloma materiałami, takimi jak szkło, metal, kamień i tkanina. Faktura i właściwości drewna okazują się uniwersalne, dlatego idealnie sprawdza się ono nie tylko w salonie czy sypialni, ale również kuchni i łazience. Właśnie z tego powodu we współczesnych aranżacjach wykorzystuje się klasyczne drzwi, przygotowane z tego materiału.

Aktualnie, jednym z najważniejszych trendów są drewniane elementy wykończeniowe – stropy belkowe, deski podłogowe, okna, nowoczesne drzwi wewnętrzne, parapety, widoczne bale na poddaszu budynku… Wszystkie idealnie współgrają ze stylem loftowym oraz skandynawskim.

Co więcej, drewno nigdy nie wyszło z mody, dlatego też drzwi drewniane będą inwestycją na lata.

palermo1

Niezawodność, to Nasza obsesja