Okna Ponzio

okna ponzioFirma Ponzio to ponad 80 lat doświadczenia na rynku światowym i 25 lat prężnego rozwoju na rynku polskim. Główny obszar działania opiera się na produkcji i dostarczaniu wysokogatunkowych systemów budowlanych, w których skład wchodzą między innymi konstrukcje okienne. Okna Ponzio to rozwiązania, które sprawdzają się w różnorodnym przeznaczeniu, spełniają wszelkie rygorystyczne wymogi z zakresu energooszczędności i bezpieczeństwa. Nowoczesne systemy produkcji, innowacyjne rozwiązania i starannie dobrane komponenty gwarantują w efekcie oknom Ponzio najwyższą jakość, najlepsze z możliwych właściwości techniczne, a co równie ważne także wysokie walory estetyczne, które z powodzeniem niezawodnie służą przez wiele lat.

GRUBEK – nowoczesna stolarka okienna firmy Ponzio

Jako firma GRUBEK działamy w branży już ponad 20 lat, co pozwoliło nam zdobyć nie tylko cenne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, lecz również nawiązać współpracę z wiodącymi liderami dostarczającymi produkty z zakresu szeroko pojętej stolarki okiennej. Jednym z producentów, których rozwiązania dostarczamy jest firma Ponzio.

Systemy firmy Ponzio opracowywane są na podstawie dokładnej analizy zróżnicowanych oczekiwań i potrzeb Klientów oraz nowoczesnych wymagań budownictwa i architektury. W efekcie dostarczane okna Ponzio są w stanie realizować wiele projektów, nawet tych najbardziej skomplikowanych i nietypowych.

Okna Ponzio – Warszawa i okolice

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą ofertą systemów okiennych firmy Ponzio. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje zlokalizowane na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci nawiązania współpracy prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich potrzebnych informacji, pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązania, umówimy dogodny termin spotkania oraz ustalimy indywidualne szczegóły realizacji zlecenia. Zapraszamy.

Niezawodność, to Nasza obsesja