O Nas

Ile lat powinna działać firma aby mogli Państwo jej zaufać? 3 lata? 5 lat? A może 10 lat?

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1996 roku

co daje nam 25 lata doświadczenia i nieustannego rozwoju.

To miliony przepracowanych godzin, nad pomiarami, transportem, montażem i doborem najbardziej optymalnych rozwiązań dla setek zadowolonych klientów.

Od samego początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Mimo różnych sytuacji rynkowych ten stan rzeczy nie zmienił się do dnia dzisiejszego.

siedziba

Firma nieustannie inwestuje w wiedzę technologiczną oraz szkolenia pracowników handlowych i montażowych co przy obecnym wysokim poziomie wymagań konsumentów jest priorytetem w jej działalności.

Jakość przede wszystkim!

Stałe kontrole jakości produktów oraz usług sprawiają, że ostateczny odbiorca uzyskuje pełną satysfakcję z użytkowanych wyrobów. W pełni profesjonalna obsługa, doradztwo i współpraca z dostawcami zapewniającymi najwyższą jakość produktów jest do dnia dzisiejszego gwarancją naszych sukcesów.

Ponad 25 lat na rynku

Działamy na Polskim rynku od 25 lat, stale poszerzając swoją ofertę będąc cały czas liderem w zakresie profesjonalnych okien, niezawodnych drzwi i funkcjonalnych bram.

Sprawdzone rozwiązania

W ogromnej większości mieszkań, domów i firm na terenie Warszawy, Sulejówka i okolic funkcjonują nasze bezkonkurencyjne rozwiązania.

Gwarancja

Zamawiając u nas okna, drzwi lub bramy, zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – zapewniamy również profesjonalny montaż zakupionych produktów.

Najwyższa jakość

Nasze produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Oferujemy produkty znanych i cenionych na rynku marek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji

Niezawodność

którą można sprawdzić na miejscu.

Nasze systemy to połączenie nowoczesności z elegancją i niezawodną trwałością. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu stają się wyróżnikiem każdego domu i firmy w jakich zostały zamontowane.

Nasze rozwiązania są odporne na zniszczenia i dodają charakteru każdej budowli.

By przekonać się o tym osobiście, wystarczy zadzwonić pod numer 501 868 856 lub napisać na adres e-mail: biuro@grubek.pl.

Kontaktując się z nami, mogą Państwo liczyć na indywidualną obsługę, błyskawiczną wycenę, fachowe doradztwo, profesjonalny montaż oraz prawdziwe okazje, jakich nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

film
Odtwórz wideo

Nasza ekspozycja

odsłoni przed Państwem całą naszą ofertę.

Jedną z naszych specjalności są okna na wymiar, które projektujemy i wykonujemy na zamówienie inwestorów o niestandardowych potrzebach. Okna na wymiar przyjmują różne kształty i wymiary, dzięki czemu pozwalają na realizację nawet najbardziej śmiałych przedsięwzięć architektonicznych. W zależności od preferencji Klienta okna na wymiar możemy wykonać w oparciu o wysokiej jakości konstrukcję aluminiową lub drewnianą. Podobnie jak wszystkie nasze wyroby, także okna niestandardowe oferujemy wraz z profesjonalnym montażem, który gwarantuje prawidłowe osadzenie i zaizolowanie stolarki okiennej.
film
Odtwórz wideo

Niezawodność, to Nasza obsesja