Drzwi automatyczne

Oferujemy Państwu drzwi automatyczne renomowanych firm PONZIO z napędem automatycznym ESCO oraz drzwi przesuwne automatycznie i manualnie ALUPROF.

Drzwi aluminiowe przesuwane automatyczne – funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Drzwi automatyczne zapewniają dogodny dostęp do obiektu, przy jednoczesnym ograniczeniu dostępu dla osób nieupoważnionych. W zależności od zastosowanych rozwiązań automatyki drzwi mogą się otwierać za każdym razem, kiedy czujnik zidentyfikuje ruch w strefie swojego zasięgu lub wyłącznie, kiedy osoba podchodząca do drzwi ma przy sobie kartę magnetyczną.

Wybierając drzwi automatyczne warto sięgnąć po sprawdzone i niezawodne rozwiązanie. Takie rozwiązania oferują marki PONZIO oraz ALUPROF, których mamy przyjemność być dystrybutorem.

Drzwi automatyczne PONZIO

PONZIO to producent wysokiej jakości aluminiowych systemów budowlanych, które znajdują zastosowanie w konstrukcjach okienno-drzwiowych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych, jak również wyspecjalizowanych rozwiązaniach różnego typu.

PONZIO oferuje Klientom innowacyjne rozwiązania systemowe dedykowane do montażu w obiektach o różnym przeznaczeniu. Rozwiązania marki PONZIO spełniają rygorystyczne wymogi pod względem energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Drzwi automatyczne ALUPROF

ALUPROF to lider rynku systemów aluminiowych. Marka dostarcza systemy budowlane dedykowane do montażu w obiektach różnego przeznaczenia – obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.

Drzwi aluminiowe przesuwne automatyczne ALUPROF znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość oferowanych rozwiązań – ich funkcjonalność, estetyka oraz energooszczędność.

Drzwi automatyczne – Warszawa i okolica

Drzwi aluminiowe przesuwne automatyczne oferujemy wraz z usługą montażu. Montaż drzwi wykonujemy w obiektach zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa. Obsługujemy nowopowstające inwestycje, jak również obiekty modernizowane.

Drzwi aluminiowe przesuwne automatyczne: Jak pracujemy?

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług zapewniamy kompleksową obsługę Klienta. Usługa obejmuje:

  • pomiar,
  • doradztwo w zakresie doboru najbardziej optymalnego rozwiązania z oferty PONZIO lub ALUPROF,
  • transport drzwi na miejsce montażu,
  • montaż.

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych i instytucji. Nasze portfolio realizacji obejmuje montaże drzwi automatycznych w obiektach biurowych, komercyjnych (handlowych i usługowych), sportowych, użyteczności publicznej.

Klientów zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości drzwi automatycznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.