GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > PARAPETY > Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne

Odpowiednie wykończenie wnęki okiennej stanowi ważny element aranżacji wnętrz, który ma wymiar nie tylko dekoracyjny, ale także funkcjonalny. Parapety wewnętrzne stanowią rodzaj wyposażenia, o którym nie można zapominać, urządzając mieszkanie. To dlatego, że parapety pełnią szereg funkcji związanych z utrzymaniem odpowiedniej temperatury w mieszkaniu. Pod parapetem zazwyczaj umieszczony jest grzejnik, który w sezonie zimowym oddaje dużą ilość ciepła, dlatego sposób wykończenia okien musi być przystosowany do trudnych warunków związanych z działaniem wysokich temperatur. Z tego względu chcemy dostarczać klientom tylko produkty najwyższej jakości, oferując parapety wewnętrzne wykonane z laminowanych płyt MDF i agglomarmuru. Takie materiały zapewniają ich doskonałą trwałość. Dzięki temu parapety nawet po długim czasie użytkowania zachowają swój pierwotny kształt.

 

Parapety wewnętrzne

Wybierając parapet do swojego mieszkania, należy się w głównej mierze kierować jego walorami estetycznymi. Parapety wewnętrzne dostępne są w zróżnicowanej stylistyce, dzięki czemu można dobrać je do stylu wykończenia wnętrza. Największą popularnością cieszą się parapety z agglomarmuru, gdyż swoją strukturą przypominają naturalny kamień, jednak wyróżniają się niższą ceną. Dobre właściwości mają także parapety laminowane, które można w dowolny sposób skonfigurować, aby dopasować ich wzór do stylu wykończenia wnętrza. W naszej ofercie znajdują się parapety wewnętrzne o różnych parametrach, które łączą w sobie następujące właściwości:

 

Parapety z konglomeratu  – nowoczesne i stylowe parapety

W naszej ofercie posiadamy do wyboru parapety z konglomeratu, czyli półkamiennego materiału, który powstaje z połączenia drobnego materiału kamiennego, takiego jak marmur, czy granit z żywicą poliestrową. Niewątpliwie tego typu parapety stanowią eleganckie wykończenie okna. Ponadto parapety z konglomeratu charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami fizycznymi. Ciężko jest je zarysować czy poważnie uszkodzić.

 

W sprzedaży mamy parapety wewnętrzne od najlepszych producentów, dlatego możemy zagwarantować, że są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wszystkie oferowane przez nas parapety łączą w sobie funkcjonalność i wysoką estetykę wykonania, dlatego mogą stanowić samodzielny element dekoracyjny w minimalistycznych pomieszczeniach.

 

Parapety – nasza oferta

Oferujemy szeroki asortyment produktów, na który składają się parapety laminowane oraz z agglomarmuru. Wyróżniają się one dobrymi parametrami technicznymi oraz bogatym wzornictwem, dzięki czemu można je dopasować do własnych preferencji użytkowych i estetycznych. Nasz salon sprzedaży znajduje się na terenie miasta Sulejówek, jednak swoją działalnością obejmujemy również dalsze tereny, kierując swoją ofertę do klientów z miasta Warszawa i ościennych miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem produktów.

Cofnij