GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE > Rolety zewnętrzne > Rolety PCV

Rolety PCV

Nakładane rolety z PVC to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic i pancerzy oraz różnorodność napędów rolety i jej zabezpieczeń spełniają wszelkie wymagania klientów.

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne PCV

Nowoczesny system rolet zewnętrznych oferuje wysoki stopień izolacyjności termicznej, jako że istnieje możliwość uzyskania współczynnika izolacji termicznej o wartości nawet k=0,6 W/m2K. Dzięki zastosowaniu w prowadnicach szczotkowych uszczelek oraz uszczelnień współwytłaczanych ograniczony został hałas pojawiający się w trakcie uruchamiania rolety.

Kładąc nacisk na elegancję i estetykę wykonania gwarantujemy montaż rolety wraz z prowadnicami w taki sposób, że ani roleta ani prowadnice nie będą widoczne od strony zewnętrznej (roleta zakryta elewacją), natomiast od wewnątrz widoczna pozostaje jedynie klapa rewizyjna, przez którą dokonywane są ewentualne prace konserwacyjne i serwisowe.

Dostępne typy rolet nakładanych z PCV

Oferujemy możliwość wykonywania rolety z klapą rewizyjną od dołu skrzynki, co umożliwia zabudowanie rolety również od wewnątrz. W takim przypadku roleta staje się praktycznie niewidoczna, co dodatkowo zwiększa walory estetyczne wykonania i stanowi gwarancję zadowolenia klienta.

od-czola

Roleta z rewizją od czoła

Rolety z rewizją od czoła – dostępna w rozmiarach 170 lub 210 mm. Na indywidualne życzenie klienta istnieje także możliwość wykonania skrzynki o wysokości 240 mm. Konstrukcja umożliwia jednostronną zabudowę rolety, dzięki czemu jest ona niewidoczna z zewnątrz budynku, prac konserwatorskich można dokonywać po otworzeniu klapki na czole skrzynki umieszczonej wewnątrz pomieszczenia.

dolna

Roleta z rewizją dolną

Roleta z rewizją dolną – dostępna o wysokości skrzynki w wymiarach 170 lub 210 mm. Roleta jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym praktycznie całkowitą zabudowę od wewnątrz i z zewnątrz, dzięki czemu widoczna staje się tylko prowadnica i aluminiowy pancerz. To z kolei ma istotny wpływ na estetykę rolety po jej zamontowaniu. Dostęp do skrzynki w celu prac konserwatorskich możliwy jest po otworzeniu klapki zamieszczonej u jej dołu.

Zalety zastosowania rolet zewnętrznych PCV

  • doskonała ochrona przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi,
  • bardzo dobra izolacja akustyczna budynku, dzięki czemu w domu rolety gwarantują minimalizację odczuwalnego hałasu i można cieszyć się spokojem i błogą ciszą,
  • świetne parametry termoizolacyjne okna z roletą – okna energooszczędne IGLO 5 o współczynniku Uw=0,99 W/(m2K) z zamkniętą roletą uzyskało współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie 0,75 W/(m2K), co potwierdziły wyniki badań uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej,
  • idealne zabezpieczenie przed włamaniem, dzięki zastosowaniu licznych rozwiązań związanych z blokadą podnoszenia rolety oraz ich sterowaniem, rolety stanowią barierę ochronna przed złodziejami i włamywaczami

Kolorystyka rolet zewnętrznych PCV

pcv-01

01 – Srebrny

pcv-02

02 – Biały

pcv-03

03 – Szary

pcv-05

04 – Beżowy

pcv-08

05 – Brąz ciemny

pcv-09

06- Brązowy

pcv-23

07 – Antracyt

pcv-24

08 – Złoty dąb

pcv-28

09 – OrzechCofnij