GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > BRAMY > Bramy segmentowe

Bramy segmentowe

Wyjątkowe bramy segmentowe tworzone w myśl oczekiwań wymagających Klientów, to konstrukcje, które działają perfekcyjnie przez całe dziesięciolecia. Precyzja każdego detalu decyduje o niezwykłej trwałości bram segmentowych VERDOOR dostępnych w naszej ofercie.

Bramy Segmentowe Verdoor
ekskluzywne i nowoczesne bramy segmentowe

Bramy VERDOOR to ekskluzywne i nowoczesne bramy segmentowe, których estetyka nawiązuje do nowoczesnego wzornictwa. Są to bramy charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, idącą w parze z ponadczasowym designem. VERDOOR to ekskluzywne bramy do domu jednorodzinnego oraz bramy garażowe znajdujące zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Za ich wyborem przemawia szereg zalet, które sprawiają, ze bramy do domu jednorodzinnego oraz bramy garażowe do obiektów użytkowych VERDOOR oferują doskonały stosunek jakości do ceny.

Bramy do domu VERDOOR są projektowane i wykonywane z zachowaniem zgodności z ogólnodostępnymi na rynku systemami automatyki do bram, dzięki czemu wybierając wymarzoną bramę do swojego domu nasi klienci nie muszą wybierać pomiędzy estetyką i elegancją a funkcjonalnością i sprawnością oferowanych rozwiązań. Jako firma specjalizująca się w montażu bram segmentowych polecamy bramy VERDOOR oraz pomagamy w wyborze najlepszych napędów do bram, dzięki czemu z łatwością odpowiadamy na oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników – inwestorów prywatnych i przedsiębiorców. Bramy do domu jednorodzinnego VERDOOR są dostępne w ramach dwóch kolekcji – RedCross i ArtDeco. Obie kolekcje oraz oferowane bramy garażowe wyróżniają się wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz precyzją wykonania. Dzięki temu stanowią funkcjonalny, a zarazem estetyczny element zabudowy obiektu. Ich funkcjonalność dodatkowo wzbogacają profesjonalne rozwiązania z zakresu automatyki do bram, które możemy dobrać adekwatnie do potrzeb inwestora oraz wymogów technicznych realizowanej inwestycji.

Klientów zainteresowanych bramami z napędem do domu lub siedziby firmy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na bramy VERDOOR z montażem. Działamy na terenie miasta Warszawa oraz okolicy zapewniając profesjonalną obsługę każdej inwestycji. Obok usług montażowych zapewniamy fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań. Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub w siedzibie firmy na wschód od miasta Warszawa.

Zelety bram segmentowych

Bramy segmentowe VERDOOR są tak niezawodne, ponieważ wszystkie kluczowe elementy bram są zdublowane. Dwie sprężyny i dwa zabezpieczenia przed ich pęknięciem, dwa dodatkowe rzędy zawiasów, górne i dolne wzmocnienia profilami aluminiowymi, zawsze podwójne nitowanie łączeń.

najcieplejsze

Trwałość

Szkieletowa konstrukcja VERDOOR zaprojektowana w oparciu o masywne prowadnice, najwyższej jakości podzespoły oraz przeszło ćwierć wieku doświadczeń to gwarancja, że nasze bramy będą działać bezawaryjnie przez wiele lat. Nasza konstrukcja uzyskała wysoką 4 klasę odporności na obciążenia wiatrem, według raportu badań ITB

wyrafinowane

Indywidualny styl

Piękne, realistyczne wzornictwo inspirowane barwionym drewnem dębu i mahoniu. Ekskluzywne bramy VERDOOR ArtDeco są produkowane z blach powlekanych poliestrową okleiną, oddającą charakter i barwę naturalnego drewna.

doskonale

Szczelność

Najwyższy współczynnik przepuszczalności powietrza. Klasa 4 – najwyższa, to bezkonkurencyjny wynik dla bram VERDOOR według raportu z badań Instytutu Techniki Budowlanej.

Galeria bram segmetowych

Kolekcja RedCross

Bramy do domu RedCross – kolekcja inspirowana dążeniem do jedności estetycznych i technicznych

Bramy VERDOOR RedCross to kolekcja wzorów i projektów nawiązujących do idei niemieckiego modernizmu. Bramy do domu RedCross to przede wszystkim proste i oszczędne w wyrazie wzornictwo stanowiące symbol prostej elegancji i estetyki samej w sobie. Zgodnie z trendami nowoczesnego designu bramy charakteryzują się powtarzalnymi formami, które przyjmują postać poziomych przetłoczeń na tle gładkich lub strukturalnych powierzchni malowanych. To pozwala tworzyć różne kombinacje estetyczne, z jednoczesnym zachowaniem harmonii i umiaru w zakresie wzornictwa.

RedCross – bramy z napędem do domu i firmy

Kolekcja bram VERDOOR RedCross jest w całości podporządkowana przestrzeni. Prosta, monochromatyczna estetyka skrywa w sobie doskonałość formy, podczas gdy odpowiednio dobrane wzory przetłoczeń oraz dostępna kolorystyka bram stanowią doskonałe tło dla innych elementów architektury budynku. Zgodnie z ideą RedCross brama z napędem jest funkcjonalnym i estetycznym elementem konstrukcji. Nie ma dominować i nie ma rozpraszać uwagi nadmierną strojnością. Zgodność oferowanej kolekcji z wytycznymi twórców szkoły RedCross jest całkowita – od elementów dekoracyjnych, po oferowaną kolorystykę. Bramy do domu i biura dostępne są w barwach drewnopodobnych ArtDeco; jednolitych RedCross oraz barwach z palety kolorów RAL.

Bramy z napędem RedCross – szwajcarska jakość na każdym etapie realizacji

Do wykończenia bram z kolekcji RedCross producent zastosował najwyższej jakości lakiery, które stanowią gwarancję nadzwyczajnej wytrzymałości powłoki lakierniczej, jej połysku oraz intensywności kolorów przez wiele lat użytkowania bram VERDOOR. Obok standardowych i klasycznych kolorów, bramy do domu z kolekcji RedCross dostępne są również w bardziej nietypowych barwach, jak pomarańcz, róż, fiolet czy czerwień. To sprawia, że nasze bramy z napędem doskonale sprawdzają się nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale również wybranych obiektach użytkowych.

Bramy VERDOOR RedCross oferujemy wraz z najlepszą automatyką na rynku. Zlecenia na bramy z montażem przyjmujemy na terenie całej Warszawy oraz okolicy. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie montażu – do wyboru bramy, przez wybór automatyki, aż po sprawny montaż i obsługę serwisową.
KOLORYSTYKA BAUHAUS

 

bialy-ral9010

Biały RAL-9010

braz-ral8014

Brąz RAL-8014

szary-ral7016

Szary RAL-7016

szary-ral9006

Szary RAL-9006

szary-ral9007

Szary RAL-9007

dowolny-ral

Dowolny RAL

Kolekcja ArtDeco

Bramy do domu ArtDeco – kolekcja inspirowana perfekcjonizmem

Bramy VERDOOR ArtDeco to projekty łączące w sobie niemiecką funkcjonalność i niezawodność z realistycznym wzornictwem nawiązującym do koloru oraz struktury barwionego drewna dębu i mahoniu. W celu uzyskania pożądanego efektu wizualnego producent bram VERDOOR przez długi czas poszukiwał odpowiednich blach powlekanych, które najlepiej oddają charakter i barwę drewna. A kiedy je znalazł, stworzył nietuzinkowe, eleganckie bramy z napędem, które oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolicy.

ArtDeco – synonim piękna i ponadczasowej elegancji

Kolekcję ArtDeco wyróżnia przede wszystkim precyzja przetłaczania blachy na każdej krawędzi przełamania oraz głębokość tłoczenia wzoru – cechy niezwykle istotne dla uzyskania doskonałego efektu estetycznego, który tak bardzo cenią nasi klienci. Po wielu miesiącach prac nad kolekcją powstało 30 wzorów z najpiękniejszym wykończeniem powierzchni na rynku, co całkowicie zrewolucjonizowało branżę i zmieniło podejście klientów do bram segmentowych.

Kolekcja nie bez przyczyny została nazwana ArtDeco. Podobnie jak twórcy tego niezwykłego kierunku sztuki producent bram VERDOOR przykłada ogromną wagę do perfekcyjnego wykonania przedmiotu użytkowego. Dlatego też w celu uzyskania powierzchni jak najbardziej imitującej w dotyku prawdziwe drewno przy produkcji bram ArtDeco VERDOOR stosuje się najnowocześniejsze technologie powlekania blach powłokami poliestrowymi.
KOLORYSTYKA ART-DECO

 

zloty-dab

Złoty Dąb

ciemny-dab

Ciemny Dąb/Orzech

dab-bagienny

Dąb Bagienny

mahon

Mahoń

dab-bialy

Dąb Biały

grafit3d

Grafit 3D

winchester

Winchester

inox

Inox

AUTOMATYKA DO BRAM

Napęd do użytku domowego. Trwały i niezawodny. Dzięki prostej konstrukcji jest bardzo tani. Łatwy w montażu i programowaniu. Przykręć do sufitu, włącz do kontaktu i zamykaj bramę garażową bez wysiadania z samochodu.

 • Proste wysprzęglenie 
  W przypadku zaniku zasilania, łatwe odblokowanie drzwi ręcznie.
 • Szyna w jednym odcinku 
  Gwarantuje wymaganą stabilność i odporność na wygięcia pod dużymi obciążeniami.
 • Wygodny panel sterujący 
  Szybkie, przyjazne i proste programowanie dzięki łatwemu dostępowi do panelu sterującego chronionego klapką.
 • Czujnik przeciążenia 
  Zabezpiecza przed zgnieceniem podczas ruchu drzwi
 • Zaawansowana elektronika sterująca 
  Możliwość łatwego podłączenia z zewnątrz akcesoriów zabezpieczających i sterujących

NIEZAWODNOŚĆ, TO NASZA OBSESJA

Zadzwoń teraz lub wyślij formularz

 

Cofnij