GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE > Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe stanowią element dekoracyjny obiektu jednocześnie podwyższając jego standard. Powstrzymując większość promieni słonecznych wpadających do wnętrza pomieszczenia zapewniają doskonałą ochronę przeciwsłoneczną.

Żaluzje fasadowe
Podnieś dekoracyjność budynku

Żaluzje fasadowe zbudowane są z aluminiowych lameli, oferowanych w dwóch kształtach: pierwsze przypominają literę C o szerokości 80 mm, drugie zaś zbliżone są do litery Z o szerokości 90 mm. Można je podnosić i opuszczać, a także zmieniać kąt nachylenia, co pozwala na regulowanie dostępu światła do wnętrza pomieszczeń. Produkt ten zmienia wygląd fasady budynku nie tylko pod względem jego nowoczesności, ale również dzięki szerokiej gamie kolorów podstawowych i dodatkowych.

Wykonanie z wysokogatunkowego aluminium oraz lakierowanie proszkowe zapewnia wysoką odporność na niszczące działanie czynników atmosferycznych. Solidna konstrukcja i precyzyjne wykończenie każdego elementu tego systemu gwarantuje jego stabilność i trwałość. W większości  żaluzje fasadowe sterowane są elektrycznie. Istnieje możliwość zintegrowania obsługi żaluzji z systemem alarmowym, a także włączenie ich w pakiet zarządzający obiektem typu „Inteli Home”.

 

Galeria żaluzji fasadowych


Cofnij