GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE > Rolety zewnętrzne > Rolety aluminiowe

Rolety aluminiowe

 System aluminiowych rolet zewnętrznych został stworzony z myślą o bezpieczeństwie.

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne aluminiowe

W każdym z poniższych systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej. Można ją umieścić na ścianie lub na ościeżnicy okna. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku.

W systemie adaptacyjnym oferujemy do wyboru trzy rodzaje skrzynek: SK 45 (roleta 45 stopni), SP (roleta podtynkowa) oraz SKO (roleta typu owal). Istnieje kilka rozwiązań wygodnego podnoszenia i zamykania rolet, tj. ręcznie za pomocą linki lub korby oraz automatycznie sterując pilotem albo przełącznikiem. 

Typy rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Rolety zapewniają izolację termiczną, obniżając koszty ogrzewania. Zapewniają również bardzo dobrą izolację termiczną budynku oraz zabezpieczają pomieszczenia przed hałasem. Izolacja akustyczna w roletach aluminiowych podwyższa komfort pracy i wypoczynku.

roleta45

Roleta 45⁰ (SK 45)

Roleta 45⁰ (SK 45) – dostępna o wymiarach: 137, 165 oraz 180 mm. Wyróżnia się charakterystycznym ścięciem skrzynki, który pozbawia ją kąta prostego. Dostępna w wybranych kolorach palety RAL.

roletapodtynkowa

Roleta podtynkowa (SP)

Roleta podtynkowa (SP) – z aluminiową, kwadratową skrzynką o wysokościach skrzynki: 137, 165 lub 180 mm, dzięki klapce otwierającej zamieszczonej u dołu skrzynki, roleta może być zamontowana na kilka sposobów m.in podtynkowo. Poza standardowymi rozwiązaniami istnieje możliwość przymocowania jej od strony czoła skrzynki, kolory w wybranych barwach palety RAL.

roletasko

Roleta owalna (SKO)

Roleta owalna (SKO) – opływowy kształt doskonale komponuje się z delikatnymi elementami zabudowy, zaś aluminiowy pancerz dopasowany jest kolorystycznie do barwy skrzynki według wybranych odcieni palety RAL. Dostępne wymiary: 142×147; 170×175; 185×190 mm.

integro

Roleta Integro

Roleta Integro – umieszczana jest w nadprożach w grubości muru, dzięki temu skrzynka jest ukryta pod elewacją i pozostaje niewidoczna. Znajduje zastosowanie przeważnie w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża).

 Cofnij