GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OKNA > Fasady

Fasady

Ściana słupowo-ryglowa MB-SR50 przeznaczona jest do budowy fasad, dachów, świetlików i innych konstrukcji przestrzennych. Podstawowe elementy systemu: słupy i rygle o różnej sztywności pozwalają dowolnie kształtować bryłę budowli i uzyskać wymagany podział pionowy i poziomy w zależności od zewnętrznych obciążeń.

Fasady
Systemy fasadowo-słupowo-ryglowe

Ściana słupowo-ryglowa MB-SR50 przeznaczona jest do budowy fasad, dachów, świetlików i innych konstrukcji przestrzennych.

Kształt słupów i rygli wraz z zaokrąglonymi narożami zewnętrznymi nadaje ścianie wygląd bardzo wysmukły, a owalne zakończenia podkreślają lekkość konstrukcji. Dla uzyskania odpowiedniej izolacji cieplnej, kształtowniki wewnętrzne zostały oddzielone od profili zewnętrznych izolatorem z twardego PVC oraz systemem uszczelek z kauczuku akrylonitrylowego (EPDM).

Kształt słupów i rygli pozwala budować estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

Fasady aluminiowe i szklane – dlaczego warto?

Zarówno fasady aluminiowe, jak i fasady szklane są aktualnie jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań wykończeniowych budynków użyteczności publicznej. Coraz częściej także fasady aluminiowe wykorzystywane są w nowoczesnych domach jednorodzinnych.

Fasady aluminiowe, fasady aluminiowo-szklane oraz fasady szklane dają możliwość tworzenia przestrzennej konstrukcji o dowolnym kształcie. Dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie nietypowych, designerskich wykończeń – co w przypadku nowoczesnych budowli ma duże znaczenie.

Konstrukcje aluminiowe – zalety

Konstrukcje aluminiowe oferowane przez naszą firmę są nowoczesnymi rozwiązaniami o wielu zaletach. Wymagania, jakie stawiają coraz nowsze projekty architektów, nie stanowią dla konstrukcji aluminiowych żadnych ograniczeń. Oferowane przez nas konstrukcje aluminiowe to przede wszystkim:

  • możliwość tworzenia skomplikowanych kształtów,
  • bardzo duża funkcjonalność,
  • wysoki poziom estetyki,
  • wysoki poziom izolacji termicznej,
  • odporność na włamania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie, mailowo lub za pomocą specjalnego formularza kontaktowego, który znajdą Państwo na stronie. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące fasad i konstrukcji aluminiowych, jak również pomogą w wyborze najlepszych dla Państwa rozwiązań. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą firmy GRUBEK. Proponujemy między innymi okna i drzwi wewnętrzne. Nasze produkty możecie obejrzeć Państwo na ekspozycji. Siedziba firmy znajduje się na wschód od miasta Warszawa, w miejscowości Sulejówek (ulica Dworcowa 92).

fasady aluminiowo szklane

Systemy fasadowo-słupowo-ryglowe

Jedną z zalet systemów fasadowo-słupowo-rygląwych są profile, które posiadają zaokrąglone zewnętrzne naroża dające tzw. efekt soft-line, podkreślające lekkość konstrukcji. Dla uzyskania odpowiedniej izolacji cieplnej, kształtowniki wewnętrzne zostały oddzielone od profili zewnętrznych izolatorem z twardego PVC oraz systemem uszczelek z kauczuku akrylonitrylowego.

najcieplejsze

Optymalna izolacja

Zastosowanie ciągłej przekładki termicznej wykonanej z materiału PVC zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną każdego wnętrza obudowanego fasadą. Dla uzyskania odpowiedniej izolacji cieplnej, kształtowniki wewnętrzne zostały oddzielone od profili zewnętrznych izolatorem z twardego PVC oraz systemem uszczelek z kauczuku akrylonitrylowego. 

innowacyjne

Innowacyjność

System ten daje możliwość stosowania różnego rodzaju wypełnień o grubości od 4 do 48 mm. Równocześnie umożliwia prawidłowe odwodnienie i właściwą wentylację ściany. System ten pozwala na dowolne formowanie bryły budynku w zależności od pomysłu i wymagań Klienta.

wyrafinowane

Bogate wzornictwo

Nasze systemy fasadowo-słupowo-ryglowe charakteryzują się wyjątkowo bogatą gamą kolorystyczną w wersji lakierowanej proszkowe 180 kolorów według podstawowej palety RAL oraz nieograniczonymi możliwościami gięcia w łuki profili aluminiowych. Cofnij