GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OKNA > Aluminium

Aluminium

Ofermujemy Państwu produkty aluminiowe najwyższej jakości, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, innowacyjnym wzornictwem, bogactwem zastosowania w budownictwie mieszkaniowym, produkcyjnym lub fabryczbym. Każdy z systemów cechują unikalne właściwości.

GRUBEK – profesjonalne witryny aluminiowe

Nasza firma oferuje Państwu najlepsze jakościowo witryny aluminiowe, które znajdują obecnie szerokie zastosowanie w budownictwie – zarówno jeżeli chodzi o budynki użytku publicznego, jak i domy jednorodzinne. Ich popularność związana jest przede wszystkim z dużym poziomem bezpieczeństwa. Witryny aluminiowe są jednak wciąż uznawane na stosunkowo nowe, innowacyjne rozwiązanie.

Nowoczesne elementy stolarki aluminiowej są ekologiczne, dlatego coraz częściej elementy te stosuje się w budownictwie. Zarówno okna, jak i drzwi dodatkowo są uszczelnianie z wykorzystaniem innowacyjnych wkładów termicznych – dzięki nim niweluje się utratę ciepła z pomieszczeń. Elementy te posiadają również wysoki stopień tłumienia dźwięków, dzięki czemu można niemal całkowicie wygłuszyć dobiegające z zewnątrz uciążliwe hałasy – jest to szczególnie istotne przy bardzo ruchliwych ulicach miast.

Witryny aluminiowe – nasza oferta

Naszym klientom oferujemy możliwość wyboru spośród pięciu dostępnych w ofercie systemów:

  • System MB-45 – służący do wykonywania konstrukcji, które nie wymagają izolacji termicznej,
  • System MB-60 – służący do wykonywania konstrukcji, które wymagają zastosowania izolacji termicznej,
  • System MB-70 – tak zwane aluminium ciepłe, konstrukcje do wykonywania elementów w zabudowie zewnętrznej,
  • System MB-86 – rekomendowane do budownictwa o charakterze energooszczędnym,
  • System MB-104 PASSIVE – system okien posiadających przegrodę termiczną i zapewniający najwyższy stopień izolacji, który dedykowany jest do budownictwa pasywnego.

Wysokiej jakości stolarka aluminiowa – Warszawa i okolice

Stolarka aluminiowa zyskuje coraz większą popularność wśród inwestorów prywatnych i biznesowych. Odpowiadając na ich potrzeby oraz oczekiwania marka Grubek zapewnia wysokiej jakości komponenty w standardowych i niestandardowych rozmiarach. Stolarkę aluminiową oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługi montażu realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości zapewniając pełen profesjonalizm oraz szybki czas realizacji. Klientów zainteresowanych zakupem oraz montażem stolarki aluminiowej zachęcamy do kontaktu.

Siedziba firmy znajduje się na wschód od miasta Warszawa w miejscowości Sulejówek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnego formularza, który znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy między innymi okna, drzwi, bramy, a także coraz bardziej popularne wśród naszych klientów ogrody zimowe.

witryny aluminiowe
Cofnij