GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OKNA > Okna Salamander

Okna Salamander

Okna Salamander – Warszawa

Firma GRUBEK swoją ofertę asortymentu dopasowuje do najbardziej wymagających Klientów, którzy potrzebują produktu nieprzeciętnego, łączącego bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Dlatego w naszej ofercie posiadamy okna marki Salamander. Marka Salamander to innowacyjne, dostosowane do potrzeb Klienta produkty, które łączą w sobie prostotę, smukłą i delikatną linię a zarazem zapewniają najlepszą na rynku izolacyjność oraz znakomite parametry akustyczne i wytrzymałościowe.

Okna Salamander – ładne, trwałe i funkcjonalne

Niewątpliwie dla architektury budynku okna stanowią bardzo ważny element, ponieważ od ich prezencji i rozmieszczenia zależy wygląd elewacji każdego obiektu. Salamander, to przede wszystkim nienaganna biel i połysk. Atrakcyjny wygląd profili okiennych systemu Salamander to jednak nie jedyny ich atut, ponieważ elegancki design został połączony z nowoczesną techniką okienną. Okna Salamander gwarantują izolację termiczną, akustyczną i zabezpieczenie antywłamaniowe na najwyższym poziomie. Ponadto gładkie powierzchnie profili okiennych Salamander to łatwość pielęgnacji i konserwacji.

 

Salamander – izolacja akustyczna i cieplna

Wysokiej jakości systemy okienne Salamander oferują również efektywne rozwiązania w zakresie przenikania dźwięku. Innowacyjne konstrukcje profili przyczyniają się do poprawy właściwości izolujących dźwięk, co z pewnością przyczynia się do zwiększenia komfortu mieszkania.

Systemy okienne Salamander charakteryzują się również wyjątkowo wysoką odpornością mechaniczną i są przygotowane na każde warunki atmosferyczne. Okna chronią przed zimnem, wiatrem, czy słońcem.

 

Salamander – forma okien

Podczas projektowania i przygotowywania oferty okien, najważniejsze są dla nas indywidualne wymagania. W zależności od stylu budowlanego i gustu, Salamander oferuje szeroką gamę geometrii profili, dzięki którym można uzyskać najróżniejsze formaty okien, co umożliwia ich dopasowanie do każdego stylu architektonicznego.

 

Salamander oferuje szeroki wachlarz rozwiązań, dostosowanych do konkretnych potrzeb Klienta, zapewniając niezawodną funkcjonalność, różnorodności form i geometrii oraz kolorystyki. Wybierając systemy profilowe Salamander podejmują Państwo jedyną właściwą decyzję.

 

Zapraszamy.Cofnij