Okna drewniane Soft-Line

Okna w profilu SOFT-LINE to najpopularniejsze okna jednoramowe, nabywane przez naszych inwestorów i klientów ze względu na wieloletnią tradycję. Charakteryzują się miękką linią podkreśloną przez krawędzie o promieniu zaokrąglenia 6 mm. Doskonale nadają się do zastosowania w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, jak również w budynkach użyteczności publicznej. 

Duża gama kolorów, nowoczesne okucia, różnorodność kształtów, możliwość zastosowania wielu dodatków, to wszystko pozwala na wkomponowanie okna w projekt każdego domu czy mieszkania. Dostępne są trzy grubości profilu ramy, co pozwala na dobór odpowiednich parametrów użytkowych okien do indywidualnych wymagań naszych klientów. 

Okna SOFT-LINE są opcjonalnie dostępne jako certyfikowane FSC®.

Okna drewniane Hard-Line

Okna w profilu HARD-LINE doskonale sprawdzają się w bardzo nowoczesnych budynkach mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Cechują się prostym, ascetycznym – ale bardzo nowoczesnym – wzornictwem, dopasowanym do awangardowych i industrialnych wnętrz. Posiadają wysokiej jakości parametry użytkowe. 

Charakteryzują się niewielkim promieniem zaokrąglenia krawędzi wewnętrznych, wynoszącym
1 mm; od strony zewnętrznej promień zaokrąglenia krawędzi wynosi 3 mm. Są to okna, w których poprzez zastosowanie trzech grubości profilu zyskuje się wysoki komfort użytkowania. Spełniają one wymogi najbardziej wymagających klientów. 

Okna HARD-LINE są opcjonalnie dostępne jako certyfikowane FSC®.

Zastosowana technologia

Pakiet Szybowy

Doskonałe parametry izolacji termicznej zagwarantowane dzięki jedno- lub dwukomorowym pakietom szybowym, współczynnik przenikania ciepła Ug do 0,5 W/m2K.

Okapnik naskrzydłowy

Ochronna listwa aluminiowa montowana na skrzydle okiennym, dostępna w wielu kolorach, stosowana w profilach Soft-line i Hard-line.

Silikon

Uszczelnia połączenie pakietu szybowego z ramą okna, kolor silikonu jest dopasowany do koloru okna.

Różnorodność profili

Poszczególne profile dają możliwość doboru okien do charakteru budynku lub wnętrza.

Ramka międzyszybowa

Aluminiowa lub opcjonalnie tworzywowa ciepła ramka międzyszybowa, dodatkowo poprawiająca parametry cieplne okna.

System malowania

Ekologiczny, czteropowłokowy system lakierniczy, standardowo dostępny w 16 kolorach transparentnych (lazurowych) i w wielu kolorach kryjących wg palety RAL i NCS.

Uszczelki

Wykonane są z termoplastycznych elastomerów. Istnieje możliwość zastosowania potrójnego systemu uszczelnienia; uszczelki dostępne są w kolorach: białym, brązowym i szarym.

Drewno

Standardowo dostępna jest stolarka wykonana z drewna SOSNA, MERANTI, DĄB, ŚWIERK i MODRZEW. Na indywidualne zamówienie możliwe jest wykonanie stolarki z innych gatunków drewna.

okapnik odprowadzający wodę

Aluminiowy termookapnik wyposażony w uszczelkę, dostępny w wielu kolorach.

KONSTRUKCJA

Nowoczesna konstrukcja okna z drewna klejonego o grubości profilu do 92 mm.
okna drewniane warszawa

Okna drewniane – Warszawa

Firma GRUBEK od początku swojej działalności stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, dlatego u nas każdy Klient może znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich oczekiwań. Wśród szerokiego asortymentu produktów posiadamy wysokiej jakości okna drewniane, które z łatwością można dopasować do każdego obiektu. Solid­ne i niezwykle este­ty­czne okna drewni­ane znajdują swoje zastosowanie zarówno w nowym jak i starym budownictwie.

Niewątpliwie okna z drewna wyróżniają się przede wszystkim walorami estetycznymi, dlatego stanowić będą idealnie rozwiązanie dla Klientów ceniących sobie zarówno naturalność jak i ponadczasową elegancję. Stylowe, wkomponowane w architekturę obiektów drewniane okna cieszą się dużą pop­u­larnoś­cią wśród obiorów ceniących sobie funkcjonalność, wysoką este­tykę i maksy­malny kom­fort użytkowania.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy, gdzie nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewnia usługi montażu okien drewnianych na najwyższym poziomie. Zapraszamy również do szczegółowego zapoz­na­nia się z poszczegól­nymi rodza­jami okien, w tym ofertą okien drew­ni­anych zamieszczonej na naszej stronie internetowej.

Niezawodność, to Nasza obsesja