GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OKNA > Okna drewniano-aluminiowe - Duoline

Okna drewniano-aluminiowe - Duoline

Nowoczesny system drewniano-aluminiowy DUOLINE firmy Drutex jest wyrazem innowacyjnych rozwiązań oferując doskonałe połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna. Kombinacja drewno – aluminium spełnia nie tylko restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, ale jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki.

Okna drewniane DRUTEX – Duoline
Nowoczesność i estetyka

Zewnętrzna nakładka aluminiowa, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i poprawia jego parametry statyczne jak również energooszczędność i dźwiękoszczelność. DUOLINE charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i najnowszych trendów architektonicznych.

Możliwość wyboru opcji profilu drewnianego o grubości 68mm, 78mm lub 88mm oferuje doskonałe możliwości tworzenia bardzo dużej ilości rozwiązań konstrukcyjnych.

System oferuje bogate wzornictwo w zakresie kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej. Od strony wewnętrznej okna mogą być wykonane z drewna sosnowego lub meranti i pomalowane farbami kryjącymi (paleta RAL) lub transparentnymi. Strona zewnętrzna okna w formie nakładki aluminiowej może być pomalowana jednolicie jednym z kolorów bogatej palety RAL.

OKNA DREWNIANE DUOLINE

Innowacyjne wzornictwo, ponadprzeciętna elegancja, funkcjonalność oraz duża możliwość kształtowania przestrzeni wynikająca z szerokiej gamy kolorystycznej barwienia aluminium i drewna. Wysokiej jakości komponenty zastosowane w obu systemach, w tym wykorzystanie wyselekcjonowanego drewna, gwarantują wieloletnią, niezawodną trwałość.

           najcieplejsze

Energooszczędność

Materiały i rozwiązania wykorzystane w systemie Softline, w tym innowacyjny system uszczelnienia, gwarantują świetne parametry w zakresie termoizolacji na poziomie 0,80 W/(m2 *K). Współczynnik wyliczony przy zastosowaniu pakietu 4/18/4/18/4 – 0.5 W/(m2 *K) dla okna referencyjnego SOFTLINE 88 1230 x 1480 z drewna meranti. 

Zastosowany profil, ekologiczny lakier z podkładem i impregnatem przeciw szkodnikom i grzybom, a także aluminiowa listwa chroniąca drewno przed promieniami UV i wodą spływającą z szyby zapewniają nie tylko energooszczędność ale również wieloletnią wytrzymałość i trwałość stolarki.

           wyrafinowane

Innowacyjne wzornictwo

System drewniano-aluminiowy Duoline jest wyrazem innowacyjnych rozwiązań oferując doskonałe połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna. System spełnia restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Duoline charakteryzuje się klasycznym kształtem krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i  najnowszych trendów architektonicznych.

Wysokiej jakości komponenty zastosowane w systemie Duoline, w tym wykorzystanie wyselekcjonowanego drewna, gwarantują wieloletnią, niezawodną trwałość.

           doskonale

Bezpieczeństwo

Zewnętrzna nakładka aluminiowa, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i  poprawia jego parametry statyczne jak również energooszczędność i  dźwiękoszczelność. System oferuje bogate wzornictwo w zakresie kształtu i kolorystyki dając bardzo szerokie możliwości wkomponowania okien w fasady budynków.

Dodatkowy atutem energooszczędnych okien Drutex Duoline jest profil klejony warstwowo,  co zapewnia wyjątkową stabilność stolarki.

Przekrój okna drewniano-aluminiowego Duoline

  1. Profil drewniany wykonany z drewna sosnowego lub meranti o grubości 68mm, 78mm i 88 mm. Rama i skrzydło zbudowane z drewna klejonego trzy lub czterowarstwowo (w zależności od opcji profilu drewnianego) + nakładka aluminiowa od zewnątrz – impregnacja w odrębnym procesie i lakierowanie farbami wodorozcieńczalnymi kryjącymi lub transparentnymi aluminium malowane proszkowo.
  2. W standardzie w uszczelki TPE.
  3. Oferowany kształt nakładek aluminiowych zwiększa sztywność profili i zapewnia atrakcyjny design, a w połączeniu z drewnem zapewnia tym samym właściwą izolację termiczną w każdych warunkach atmosferycznych. System wyposażony w nakładki aluminiowe Mira contour.
  4. Szklenie – w standardzie pakiet jednokomorowy 4/16/4; na życzenie Klienta dostępny pakiet z maksymalnie czterema szybami.
Galeria okien Drutex - Duoline

Kolorystyka okien drewniano-aluminiowych - Duoline

Kolorystyka elementów aluminiowych: (180 kolorów według palety RAL)

 

color_alu_02

 

 

Kolorystyka elementów aluminiowych:

 

Kolorystyka Sosna

Biały

Ciemny dąb

Teak

Mahoń

Polisander

Jasny dąb

orzech

 

Kolorystyka Meranti

Biały

Ciemny dąb

Teak

Mahoń

Polisander

Jasny dąb

Orzech

Szyby w oknach Drutex - Duoline

 

 

Okno w systemie DUOLINE wyposażone jest w szybę zespoloną jednokomorową.

Standardowy pakiet szybowy DRUTEX S.A. składa się z szyby typu float o grubości 4mm, ramki dystansowej o szerokości 16 mm oraz z szyby miękkopowłokowej typu termofloat o grubości 4 mm, natomiast przestrzeń pomiędzy szybami wypełniona jest, dla uzyskania niższego współczynnika przenikania ciepła, gazem – argonem.

Pakiet szybowy 4/16/4 posiada zwiększone właściwości termoizolacyjne o współczynniku przenikania ciepła:

  • Ug = 1,0 W/(m2K) wg metody badawczej PN-EN 674
  • Ug = 1,1 W/(m2K) wg metody obliczeniowej PN-EN 673

Ponadto,  w ofercie DRUTEX S.A. istnieje pełna możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego, innego pakietu szybowego, aby stanowił on jeszcze doskonalszą ochronę przed włamaniem, hałasem, czy nadmiernym nasłonecznieniem. Firma oferuje możliwość zmiany pakietu szybowego na szyby typu np. float, stopsol, reflektofloat, ornament, bezpieczna, antywłamaniowa.
Okucia w oknach drewniano-aluminiowych Drutex - Duoline

System wyposażony jest w nowoczesne okucia Maco Multi Matic KS wyróżniające się zaawansowanym systemem zabezpieczeń związanym z osadzeniem czopów utrudniających włamanie na całym obwodzie.

 

Okucia MACO zapewniają stabilność i wysoki poziom bezpieczeństwo stolarki jak również ponadprzeciętną funkcjonalność. Okucie w standardzie wyposażone jest ponadto w mikrowentylację w rozwórce i blokadę błędnego położenia klamki oraz podnośnik skrzydła, który gwarantuje, że bez użycia siły skrzydło podnoszone jest do właściwej pozycji, a nawet ciężkie skrzydła zamykają się lekko.
Cofnij