GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OKNA > Eko okna

Eko okna

Eko okna – ekologiczne rozwiązanie i niepowtarzalny design

W ostatnich latach szeroko pojęta ekologia ma coraz większy wpływ na nasze codzienne życie. Na rynku pojawia się coraz więcej produktów i rozwiązań technologicznych przyjaznych dla zdrowia i środowiska naturalnego. Ekologia staje coraz ważniejsza zarówno dla konsumentów jak również firm oferujących swoje produkty i usługi.

Eko okno – czyli jakie?

Należy mieć na uwadze, że oknami prawdziwie ekologicznymi nie są okna wykonane z konkretnego materiału, a okna energooszczędne. Produkcja okien niezależnie od tego, z jakiego materiału powstają zawsze wywiera pewien wpływ na środowisko. Dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić, że materiał z jakiego okno jest zrobione jest ekologiczny. Natomiast rosnąca świadomość klientów oraz rozwój technologii budowlanych sprawiły, że stolarka okienna oferuje szeroką gamę okien o dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Właściwie dobrana stolarka okienna gwarantująca wysoki poziom termoizolacji to niewątpliwie element energooszczędnego domu. Im bardziej energooszczędny jest dom, tym mniej surowców i energii trzeba zużyć na jego ogrzewanie.

 

Ekologiczne okna to przede wszystkim okna nowej generacji, które zapewniają znakomite parametry izolacyjne, dobrze chronią pomieszczenie przed utratą ciepła, ale dodatkowo przepuszczają do wnętrza odpowiednią ilość promieniowania słonecznego, zmniejszając w ten sposób zapotrzebowanie na zużycie energii pochodzącej z urządzeń grzewczych. Inwestując w eko okna można sobie zagwarantować nie tylko znacznie wyższy komfort termiczny, ale także wyraźnie obniżyć rachunki za ogrzewanie i dołożyć swoją cegiełkę do ekologicznego podejścia.

 

Nasza firma obsługuje zarówno Warszawę jak i okoliczne miejscowości. Serdecznie zapraszamy Państwa z okolic Mińska Mazowieckiego, Otwocka i Sulejówka, gdzie świadczymy swoje usługi szeroko pojętej stolarki okiennej. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i z pewnością odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą wsparcia w zakresie doboru odpowiednich okien do Państwa oczekiwań.Cofnij