GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OKNA > Aluminium > System MB-86

System MB-86

System okienno-drzwiowy MB-86 to produkt o bardzo dobrych parametrach cieplnych, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. MB-86 aero to pierwszy w świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej.

System MB 86
Funkcjonalność i estetyka

Cechy, które wpływają na funkcjonalność i estetykę konstrukcji wykonanych w systemie MB-86 to szerokie przekładki termiczne o nowym kształcie, pozwalające na zastosowanie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profili. Dodatkowym atutem jest dwukomponentowa uszczelka centralna doskonale uszczelnia i izoluje termicznie przestrzeń pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą.

Duży zakres kształtowników gwarantuje uzyskanie wymaganej estetyki i wytrzymałości konstrukcji, a listwy do szklenia z dodatkowym uszczelnieniem, dostępne w trzech wariantach: Standard, Prestige i Style. Ponadto kształty profili dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych.

Na bazie systemu MB-86 powstał m.in. system okienny MB-86 AERO, który charakteryzuje się ciepłotą od 0,57 W/(m2K).

SYSTEM OKIENNO-DRZWIOWY MB-86

System okienno-drzwiowy o bardzo dobrych parametrach cieplnych, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Izolacyjność termiczna (Uf):
MB-86 ST: okna: od 1,39 W/(m2K), drzwi: od 2,16 W/ (m2K)
MB-86 SI: okna: od 0,92 W/(m2K), drzwi: od 1,76 W/ (m2K), drzwi: MB-86 SI+: od 1,49 m2K
MB-86 AERO: okna: od 0,57 W/(m2K),
drzwi: od 1,22 W/(m2K)

najcieplejsze

Izolacja termiczna

Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO. MB-86 aero to pierwszy na świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. 

innowacyjne

Wysoka wytrzymałość

Do zalet systemu MB-86 należy wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze. Dostępna jest także wersja okien z ukrytym skrzydłem MB-86US.

wyrafinowane

Wzornictwo

System MB-86 oferuje kształty profili dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych. Ponad to w tym systemie możliwy jest szeroki zakres szklenia, który pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych.Cofnij