GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > OGRODY ZIMOWE > Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Jeżeli w okresie jesienno zimowym brakuje Ci widoku pięknych zawsze zielonych roślin lub masz potrzebę doświetlenia swojego domu w nowoczesny i jednocześnie estetyczny sposób skontaktuj się z nami.

Ogrody zimowe

Rozwiązanie na każdą porę roku

Rozwiązanie jakie oferujemy to ogród zimowy czyli wykonaną z aluminium lub drewna i szkła konstrukcję, która oprócz wspomnianych powyżej funkcji spowoduje, że Twój dom zyska dodatkowe pomieszczenie. Miejsce to sprawi, że bez względu na kaprysy pogody będziesz mógł się cieszyć pięknem roślin przez cały rok.

Każda budowa, jeżeli chodzi o ogrody zimowe, już od samego początku  wymaga indywidualnego podejścia i projektu, który oczywiście możemy dla Państwa przygotować po zapoznaniu się z koncepcją i dokonaniu oględzin technicznych istniejącego już budynku. Nasz specjalista zawsze służy czasem oraz fachowym doradztwem.

Nasze rozwiązanie kierowane jest do osób świadomych własnego stylu oraz mających upodobanie do luksusu. Kolor profili zewnętrznych idealnie współgra ze stylem domu. Profile wewnętrzne harmonizują natomiast z kolorystyką wyposażenia części mieszkalnej ogrodu zimowego. Ogrzewanie podłogowe umożliwia korzystanie z ogrodu zimowego przez cały rok, czyniąc z niego pełnowartościowe pomieszczenie mieszkalne.

Budowa ogrodów zimowych – dlaczego warto?

Ogrody zimowe, dzięki swojej unikalnej konstrukcji, pełnią funkcję całorocznej werandy pełnej roślin. To pomieszczenie idealne na spędzanie wolnego czasu i zrelaksowanie się. Biorąc pod uwagę te dwa aspekty, można stwierdzić, że ogrody zimowe  z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Możliwość wypoczynku o każdej porze roku, bez względu na panujące na zewnątrz warunki pogodowe to bardzo kusząca propozycja dla właścicieli domów.

Kiedy aura na dworze zmienia się na zimową czy deszczową, nikt nie ma ochoty wychodzić na zewnątrz. Jednocześnie wiele osób marzy o odpoczynku po całym dniu. Ogrody zimowe to właśnie spełnienie tych marzeń. Dzięki nim o każdej porze roku, bez względu na pogodę, można odpocząć w ciekawym otoczeniu. Ogrody zimowe pięknie prezentują się, kiedy na zewnątrz wszystko przykrywa biały puch. Kontrast wynikający z połączenia ciepłego wnętrza pełnego zieleni i białego, zimowego śniegu jest niesamowity.

budowa ogrodów zimowych Warszawa

Zalety ogrodów zimowych

Szczególną zaletą ogrodów zimowych jest wielokrotność dostępnych możliwości. Filigranowe profile nadają konstrukcji optycznej lekkości przy jednoczesnym zachowaniu wymagań statycznych konstrukcji. Doskonale wiemy, że nowym trendem na rynku ogrodów zimowych jest minimalizm, dlatego proponujemy nowatorski system dachowy z aluminium. Daje on zupełnie nowe możliwości konstrukcyjne i jakościowe. Krótko mówiąc - perfekcja spotyka się z pasją.

             najcieplejsze

Odpowiednia temperatura

W celu zapewnienia przyjemnego klimatu we wnętrzu oraz optymalnego przepływu powietrza, w górnej i dolnej części ogrodu zimowego przewidziano różne możliwości wentylacji pomieszczenia. Przestrzeń między sufitem zewnętrznym i wewnętrznym pozwala nawet o połowę zredukować straty ciepła, wynikające z przepuszczalności. 

             wyrafinowane

Indywidualny styl

Naturalne kolory profili doskonale wkomponują się w elegancką przestrzeń, w taki sposób, że zastosowane kontrasty stworzą harmonijną jedność. Ogród zimowy usytuowany po południowej stronie domu najlepiej zaopatrzyć w zasłony, które dadzą przyjemny cień w upalne dni. W oparciu o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne jesteśmy w stanie zrealizować każdy z indywidualnych pomysłów.

             bogate-wyposazenie

Niezwykłe właściwości

Dzięki wysokim, wąskim profilom aluminiowym konstrukcja dachowa sprawia wrażenie lekkiej. Efekt ten potęgowany jest przez bardzo duży udział szkła w stosunku do nośnej konstrukcji aluminiowej. Dobre właściwości statyczne profili dają jednak możliwość wybudowania dużego dachu. Małe lampy LED zamontowane w krokwiach w części dachowej tworzą niesamowity nastrój w gwieździstą noc.

 

Nasza firma ma swoją siedzibę niedaleko miasta Warszawa, w miejscowości Sulejówek. Budowa ogrodów zimowych nie jest jedyną usługą, którą Państwu proponujemy. W naszej ofercie znajdują się między innymi okna, drzwi, bramy, a także różnego rodzaju osłony zewnętrzne.

 

Galeria ogrodów zimowych


Cofnij