GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > Konkurs

Konkurs

Wygraj wspaniałą nagrodę jaką jest weekend dla dwóch osób

w Hotelu UNITRAL – Medical SPA Sanatorium w Mielnie

Dlaczego warto wziąć udział w losowaniu? Ponieważ ten weekend będzie niezapomniany!

Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek nad morzem o każdej porze roku. Jedyne w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego z solą w każdym stanie skupienia to zaproszenie w niezwykłą podróż do źródeł piękna.

Basen zasolony solą z Morza Martwego, kompleks saun i łaźni, strefa wypoczynku i 14 wyjątkowych gabinetów wellness to najcenniejsze perełki tego miejsca. Szeroki zakres zabiegów odnowy biologicznej oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala na leczenie rozmaitych schorzeń.

W Konkursie może wziąć udział każdy, kto w okresie od 7-go do 6-go grudnia kolejnego roku dokona zakupu produktów w firmie GRUBEK PPHU za minimalną kwotę 5.000,00 zł netto. Szczegóły i warunki konkursu dostępne u naszych doradców handlowych.

konkurs1

Co jeszcze powinniście wiedzieć...

Szeroki zakres zabiegów odnowy biologicznej oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala na leczenie rozmaitych schorzeń.

sprawdzone

Po pierwsze...

Gwarantujemy komfort i radosny wypoczynek naszym najmłodszym gościom. Niezależnie od aury i pory roku, proponujemy rozwiązania pełne atrakcji i ciekawych zajęć.
gwarancja

Po drugie...

Oferujemy między innymi KIDS SPA, lekcje pływania, specjalny program animacji w sali zabaw podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych animatorów.
najwyzsza-jakosc

Po trzecie...

Dopełnieniem oferty jest hotelowa restauracja, w której menu znajdują się specjały kuchni polskiej, wyszukane dania rybne oraz wspaniałe wypieki z własnej piekarni i cukierni.
Online Drugstore,buy zyban,Free shipping,nolvadex side effect,Discount 10%girls cialis no prescription
Galeria zdjęć Hotelu UNITRAL