GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > INNE > Wymiana okien

Wymiana okien

Wymiana okien to usługa polegająca na demontażu zastanej stolarki okiennej i osadzeniu nowej. W zależności od specyfiki otworów okiennych usługa wymiany okien może dotyczyć wyłącznie okien, jak również okien z drzwiami balkonowymi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów firma Grubek oferuje usługi związane z profesjonalną wymianą okien w domach jednorodzinnych, a także obiektach wielorodzinnych. W zależności do możliwości technicznych montaż nowych okien wykonujemy zgodnie z zasadami montażu warstwowego lub montażu ciepłego. Wymianę okien z montażem ciepłym przeprowadzamy na życzenie inwestora wszędzie tam, gdzie konstrukcja budynku na to pozwala, a więc w obiektach z murem dwu- i trójwarstwowym. W obiektach z murami jednowarstwowymi okna montujemy zgodnie z zasadami montażu warstwowego przy zachowaniu największej staranności i dbałości o jakość wykonywanej usługi.

Wymiana okien Warszawa

Usługi związane z wymianem okien świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Okna wymieniamy w obiektach mieszkalnych, obiektach biurowych, a także lokalach o różnym przeznaczeniu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz klientami instytucjonalnymi każdorazowo dostarczając wysokiej jakości usługę na miarę konkretnych potrzeb Klienta.

Wymieniamy zarówno okna, jak i drzwi balkonowe. Osadzamy okna produkcji własnej oraz stolarkę okienną innych producentów. Podczas prac montażowych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów renomowanych marek, dzięki czemu możemy zagwarantować szczelność wykonywanych izolacji oraz ich żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Usługa wymiany okien jest wyceniana indywidualnie w zależności do wybranego sposobu montażu – montaż ciepły lub tradycyjny warstwowy – a także rozmiaru oraz liczby wymienianych okien. Klienci zamawiający okna Grubek z montażem mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe oraz zniżki. Wszystkich Klientów zainteresowanych uzyskaniem wiążącej wyceny zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Grubek.







Cofnij