GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > INNE > Shutters

Shutters

Shutters to wewnętrzne okiennice drewniane wykonane z czterech rodzai drewna. Składają się z jednego lub większej liczby paneli. Jeden panel stanowi ramę, w której zamontowane są poziomo tzw. lamele, czyli konstrukcje wąskich i długich deseczek ustawionych do siebie pod kątem, dzięki czemu przypominają drewniane żaluzje. Lamele mogą być nieruchome bądź regulowane.

Shutters
Najwyższy standard wnętrz

Shutters mogą być rozwierane, składane bądź przesuwane. Regulowany kąt nachylenia lameli pozwala na kontrolę wpuszczanego światła.

Okiennice wewnętrzne, to innowacyjne produkty osłonowe mające długoletnie zastosowanie. Są niewiarygodnie funkcjonalne, wpływają pozytywnie na stylistykę wnętrz i stanowią o najwyższym guście wyposażenia. Okiennice z regulowanymi lamelami jak żadne inne dają poczucie prywatności, zapewniają odpowiednią wentylację i niepowtarzalną grę światłem w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

W nowoczesnych wnętrzach trzeba umiejętnie łączyć funkcjonalność i walory estetyczne, aby nie przytłoczyć pomieszczeń nadmiarem dekoracji. Wśród osłon na okna można znaleźć rolety, plisy lub żaluzje zaprojektowane na styl nowoczesny, jednak ostatnio największą popularnością cieszą się tzw. shutters, czyli okiennice wewnętrzne. Ze względu na eleganckie wzornictwo i praktyczne wykorzystanie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i niewielkich mieszkaniach w bloku, a nawet w biurze. Okiennice wewnętrzne pozwalają kontrolować ilość wpadającego do pomieszczeń światła oraz stworzyć w domu intymny kącik, odgrodzony od wścibskich spojrzeń osób z zewnątrz. Shutters wyróżniają się łatwością w montażu i obsłudze, a to w połączeniu z wysoką funkcjonalnością sprawia, że takie okiennice wewnętrzne są obecnie najciekawszym pomysłem wykorzystywanym w nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Okiennice wewnętrzne – funkcjonalność i nowoczesność

Tradycyjne rolety i żaluzje mają głównie za zadanie tworzyć klimat w pomieszczeniu i kontrolować ilość wpadającego doń światła. Tymczasem shutters są zaprojektowane tak, aby zapewniały odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniu, zapobiegając utracie ciepła w sezonie zimowym oraz działając jak klimatyzacja latem. Takiego efektu nie da się uzyskać, montując tradycyjne rolety, dlatego okiennice wewnętrzne są jedną z najbardziej wszechstronnych przesłon okiennych. Shutters charakteryzują się ponadto:

  • łatwym montażem,
  • możliwością obniżenia rachunków za ogrzewanie,
  • kompatybilnością z każdym rodzajem okna,
  • szeroką gamą kolorystyczną,
  • wodoodpornością i trwałością,
  • łatwością w utrzymaniu,
  • wysokimi walorami estetycznymi.

Okiennice wewnętrzne stają się coraz popularniejsze, gdyż jako samodzielny element wyposażenia nie wymagają dodatkowej oprawy. Pozwalają nadać wnętrzu intymnego charakteru i same w sobie stanowią dekorację, która będzie pasowała do każdej stylistyki wykończenia. Shutters można dopasować do pomieszczenia, montując je na oknach okrągłych, trójkątnych, a nawet na poddaszu, dzięki czemu będą pasować nawet do niestandardowego typu stolarki.

Shutters – nasza oferta

W naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości okiennice wewnętrzne od renomowanych producentów. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i stylach wykończenia, dzięki czemu będą stanowiły dopełnienie pokoju bez względu na jego aranżację. Okiennice wewnętrzne z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne rolety, a ich niepowtarzalna konstrukcja dodatkowo wpływa na odpowiednią gospodarkę termiczną w pomieszczeniu.

 

Zapytania w sprawie Shutters prosimy kierować bezpośrednio na adres:  gpblinds@gpblinds.eu lub pod numerem telefonu: +48 500 755 550.

Zapraszamy również na stronę: www.shutters.net.pl

Galeria Shutters


Cofnij