GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > DRZWI > Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Elementy wyposażenia domu takie jak drzwi zewnętrzne i okna wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort mieszkania, dlatego ich wybór należy dobrze przemyśleć. Na rynku dostępnych jest wiele modeli stolarki drzwiowej, dzięki czemu można ją dopasować do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Drzwi zewnętrzne oferowane przez naszą firmę wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale także modnym designem, który będzie uzupełnieniem pozostałej architektury budynku.

 

Drzwi zewnętrzneSulejówek

Na rynku można znaleźć wiele wariantów drzwi, które różnią się sposobem wykonania oraz wykorzystanym do produkcji materiałem. Bez względu na to, z czego zostały zrobione drzwi zewnętrzne, muszą się one charakteryzować:

 

Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne spełniają wszystkie kryteria, jakimi powinna się wyróżniać najwyższej jakości stolarka. W ofercie mamy drzwi zewnętrzne od najlepszych producentów, którzy w swoich projektach wdrażają zaawansowane technologicznie rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo i komfort użytkowy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, gdzie znaleźć można modne i funkcjonalne drzwi zewnętrzne renomowanych na rynku marek.

Drzwi zewnętrzne można kupić w naszym salonie sprzedaży, który znajduje się na terenie miasta Sulejówek, a swoją ofertę kierujemy również do klientów z miasta Warszawa i jego okolic.

Cofnij