GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > DRZWI > Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne znanych i cenionych marek takich jak PORTA i KOSTAR .

Drzwi nie tylko podnoszące prestiż i wygląd pomieszczeń ale również zapewniające komfort użytkowania i wygodę.

Zapraszamy do sprawdzenia też naszej oferty drzwi zewnętrznych.

 

GRUBEK – najlepsze na rynku

drzwi wewnętrzne

Firma GRUBEK oferuje Państwu najlepsze jakościowo drzwi do domów, mieszkań, biur, a także budynków takich jak hotele. Wybierając drzwi do danego pomieszczenia, w pierwszej kolejności powinni Państwo zadecydować, czy mają one wtapiać się w ścianę i być mniej widocznym dodatkiem, czy ma to być element, który będzie wyróżniał się i stanowił część aranżacji wnętrza.

Naszym klientom proponujemy drzwi dwóch uznanych na rynku producentów:

  • PORTA,
  • KOSTAR.
  • INTENSO.

Dostępne w ofercie drzwi możemy dopasować pod względem rozmiaru do indywidualnych wymagań klientów. Proponujemy Państwu produkty, które mają niepowtarzalny styl i wykonane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dodatkową zaletą, która wyróżnia oferowane przez naszą firmę drzwi, jest ich wytrzymałość. Każdy z produktów posiada 5-letnią gwarancję, która świadczy o jego jakości.

Drzwi wewnętrzne i nie tylko – nasza oferta

Drzwi wewnętrzne oferujemy wraz z montażem. Usługi montażu realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi oraz biznesowymi. Realizujemy zlecenia na montaż drzwi wewnętrznych w obiektach mieszkalnych i użytkowych, w tym w siedzibach firm. Bogaty wybór oferowanych drzwi wewnętrznych z nowoczesnymi ościeżnicami pozwala na dobór rozwiązań stanowiących estetyczne i funkcjonalne dopełnienie każdego projektu aranżacji wnętrza.

W naszej ofercie oprócz drzwi wewnętrznych znajdują się także okna, bramy, parapety, osłony zewnętrzne oraz ogrody zimowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – za pomocą formularza znajdującego się na stronie, telefonicznie lub mailowo – którzy odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Oferujemy także drzwi wewnętrzne bez ościeżnic przeznaczone do montażu na standardowych ościeżnicach stalowych, co znacząco ułatwia i przyspiesza proces wymiany jednocześnie ograniczając zakres prac remontowych do absolutnego minimum.

Mogą Państwo także skorzystać z możliwości zobaczenia proponowanych produktów na ekspozycji. Siedziba naszej firmy znajduję się na wschód od miasta Warszawa, w miejscowości Sulejówek (ulica Dworcowa 92).

drzwi wewnętrzne warszawa
Cofnij