GRUBEK PPHU działa na terenie województwa mazowieckiego. W szczególności oferujemy swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina profesjonalne rozwiązania okienne, osłony zewnętrzne oraz drzwi i bramy.

Okna Warszawa

Firma GRUBEK PPHU działa na terenie Warszawy nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy wraz ekspozycją okien drewnianych, okien PCV, drzwi oraz innych produktów dostępnych w ofercie mieści się w Sulejówku przy ul. Dwrocowej 92 (niedaleko Warszawy).

Dzięki konkurencyjnym cenom oraz wysokiej jakości a także niewielkiej odległości od Warszawy (około 15 minut autem) większość zleceń na sprzedaż i montaż okien PCV, okien drewnianych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przedsiębiorstwo realizuje właśnie w stolicy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne posiadające domy i mieszkania, klienci instytucjonalni jak i również firmy. Dla zachowania profesjonalizmu skupiamy się na województwie mazowieckim.

Okna Mińsk Mazowiecki

W swoiej wieloletniej historii działalności, mieliśmy przyjemność obsługiwać również Klientów z Mińska mazowieckiego. Zaopatrujemy w nasze okna nie tylko Warszawę ale również cały Mińsk Mazowiecki - zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i osoby prywatne i różnej wielkości firmy.

Proponujemy Państw z obszaru Mińska mazowieckiego nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe w najlepszych dostepnych cenach.

Uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalny i fachowy montaż sprzedawanych okien. Montujemy okna od ponad 22 lat, znamy wszystkie dostepny technologie i wykorzystujemy najlepsze praktyki montażu zapewniające najwyższy standard.

Okna Wołomin

Obsługujemy po sąsiedzku także Wołomin. Nasze okna PCV, okna drewniane, bramy, kraty oraz rolety zewnętrzne są montowane w domach i firmach również w tej miejscowości.

Jednak w naszym portfolio dostępnym tutaj mogą Państwo zapoznać nie tylko z realizacjami wykonanymi dla Klientów Wołomina ale również z innych miejscowości takimi jak otwock, warszawa czy wspomniany mińsk mazowiecki.

Okna Otwock

Naszą bogatą ofertę okien pcv pragniemy skierować także do Klientów z Otwocka, który również jest położony po sąsiedzku, co stwarza ogromne możliwości współpracy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

HOME > BRAMY > Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Oferujemy kolekcję bram przeznaczonych do hal, magazynów i warsztatów opracowaną przez producenta VERDOOR w oparciu o wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestycji. Bramy przemysłowe VERDOOR to połączenie cech użytecznych i estetycznych.

Bramy Przemysłowe – Verdoor
Niezawodne i użyteczne bramy

Bramy przemysłowe VERDOOR skupiają w sobie zarówno cechy estetyczne jak i niezwykle trwałe z uwzględnieniem najdrobniejszych elementów. Zastosowane zostały wzmocnione systemy prowadzenia z blach o grubości 2 mm oraz podwójne zabezpieczenia każdego detalu konstrukcyjnego bramy. Testy bram przeprowadzane są przez 24 miesiące, co pozwala przygotować produkt do długoletniej ekstremalnej pracy.

Każda brama przemysłowa VERDOOR jest standardowo wyposażana w podwójny system zabezpieczeń przeciwko pęknięciu sprężyn i podwójny system przeciwko pęknięciu linek.

Zalety bram przemysłowych

Bramy przemysłowe VERDOOR przeznaczone do warsztatów, magazynów i zakładów przemysłowych spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe. Niezawodne bramy typu VERDOOR Verside są zawsze dostosowane konstrukcją do indywidualnej charakterystyki Twojego obiektu.

najcieplejsze

Trwałość

Konstrukcja bram przemysłowych VERDOOR zawiera wzmocnione systemy prowadzenia z blach o grubości 2 mm oraz podwójne zabezpieczenia każdego detalu konstrukcyjnego bramy.  24 miesięczne testy rozwiązań technicznych, daje produkt przeznaczony do długoletniej ekstremalnej pracy.

wyrafinowane

Indywidualny styl

Typowe kolory dla bram przemysłowych, takie jak biel i brąz, zostały uzupełnione kolorem srebrnym. Jako opcję dodatkową można również wybrać dowolny koloru z palety RAL, zgodny z indywidualnym projektem klienta. Warto dodać, że realizacja takich zamówień nie przekracza 10 dni.

doskonale

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pracy jest naszym priorytetem. Każda brama przemysłowa VERDOOR jest standardowo wyposażana w podwójny system zabezpieczeń przeciwko pęknięciu sprężyn i podwójny system przeciwko pęknięciu linek. 

Galeria bram przemysłowych


Cofnij