ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > OSŁONY ZEWNĘTRZNE > Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe stanowią element dekoracyjny obiektu jednocześnie podwyższając jego standard. Powstrzymując większość promieni słonecznych wpadających do wnętrza pomieszczenia zapewniają doskonałą ochronę przeciwsłoneczną.

Żaluzje fasadowe
Podnieś dekoracyjność budynku

Żaluzje fasadowe zbudowane są z aluminiowych lameli, oferowanych w dwóch kształtach: pierwsze przypominają literę C o szerokości 80 mm, drugie zaś zbliżone są do litery Z o szerokości 90 mm. Można je podnosić i opuszczać, a także zmieniać kąt nachylenia, co pozwala na regulowanie dostępu światła do wnętrza pomieszczeń. Produkt ten zmienia wygląd fasady budynku nie tylko pod względem jego nowoczesności, ale również dzięki szerokiej gamie kolorów podstawowych i dodatkowych.

Wykonanie z wysokogatunkowego aluminium oraz lakierowanie proszkowe zapewnia wysoką odporność na niszczące działanie czynników atmosferycznych. Solidna konstrukcja i precyzyjne wykończenie każdego elementu tego systemu gwarantuje jego stabilność i trwałość. W większości  żaluzje fasadowe sterowane są elektrycznie. Istnieje możliwość zintegrowania obsługi żaluzji z systemem alarmowym, a także włączenie ich w pakiet zarządzający obiektem typu „Inteli Home”.

 

Galeria żaluzji fasadowych


Cofnij