Okna Mińsk Mazowiecki

Firma Grubek PPHU oferuje swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina prfesjonalne rozwiązania okienne dedykonawe zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Proponujemy Państwu nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe.

Wyposażliśmy w nasze okna Klientów biznesowych oraz prywatnych z całego województwa mazowieckiego m.in. z Wołomina, Otwocka, Mińska mazowkieckiego, Sulejówka oraz Warszawy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > OSŁONY ZEWNĘTRZNE > Rolety zewnętrzne > Rolety PCV

Rolety PCV

Nakładane rolety z PVC to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic i pancerzy oraz różnorodność napędów rolety i jej zabezpieczeń spełniają wszelkie wymagania klientów.

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne PCV

Nowoczesny system rolet zewnętrznych oferuje wysoki stopień izolacyjności termicznej, jako że istnieje możliwość uzyskania współczynnika izolacji termicznej o wartości nawet k=0,6 W/m2K. Dzięki zastosowaniu w prowadnicach szczotkowych uszczelek oraz uszczelnień współwytłaczanych ograniczony został hałas pojawiający się w trakcie uruchamiania rolety.

Kładąc nacisk na elegancję i estetykę wykonania gwarantujemy montaż rolety wraz z prowadnicami w taki sposób, że ani roleta ani prowadnice nie będą widoczne od strony zewnętrznej (roleta zakryta elewacją), natomiast od wewnątrz widoczna pozostaje jedynie klapa rewizyjna, przez którą dokonywane są ewentualne prace konserwacyjne i serwisowe.

Dostępne typy rolet nakładanych z PCV

Oferujemy możliwość wykonywania rolety z klapą rewizyjną od dołu skrzynki, co umożliwia zabudowanie rolety również od wewnątrz. W takim przypadku roleta staje się praktycznie niewidoczna, co dodatkowo zwiększa walory estetyczne wykonania i stanowi gwarancję zadowolenia klienta.

od-czola

Roleta z rewizją od czoła

Rolety z rewizją od czoła – dostępna w rozmiarach 170 lub 210 mm. Na indywidualne życzenie klienta istnieje także możliwość wykonania skrzynki o wysokości 240 mm. Konstrukcja umożliwia jednostronną zabudowę rolety, dzięki czemu jest ona niewidoczna z zewnątrz budynku, prac konserwatorskich można dokonywać po otworzeniu klapki na czole skrzynki umieszczonej wewnątrz pomieszczenia.

dolna

Roleta z rewizją dolną

Roleta z rewizją dolną – dostępna o wysokości skrzynki w wymiarach 170 lub 210 mm. Roleta jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym praktycznie całkowitą zabudowę od wewnątrz i z zewnątrz, dzięki czemu widoczna staje się tylko prowadnica i aluminiowy pancerz. To z kolei ma istotny wpływ na estetykę rolety po jej zamontowaniu. Dostęp do skrzynki w celu prac konserwatorskich możliwy jest po otworzeniu klapki zamieszczonej u jej dołu.

Zalety zastosowania rolet zewnętrznych PCV

  • doskonała ochrona przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi,
  • bardzo dobra izolacja akustyczna budynku, dzięki czemu w domu rolety gwarantują minimalizację odczuwalnego hałasu i można cieszyć się spokojem i błogą ciszą,
  • świetne parametry termoizolacyjne okna z roletą – okna energooszczędne IGLO 5 o współczynniku Uw=0,99 W/(m2K) z zamkniętą roletą uzyskało współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie 0,75 W/(m2K), co potwierdziły wyniki badań uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej,
  • idealne zabezpieczenie przed włamaniem, dzięki zastosowaniu licznych rozwiązań związanych z blokadą podnoszenia rolety oraz ich sterowaniem, rolety stanowią barierę ochronna przed złodziejami i włamywaczami

Kolorystyka rolet zewnętrznych PCV

pcv-01

01 – Srebrny

pcv-02

02 – Biały

pcv-03

03 – Szary

pcv-05

04 – Beżowy

pcv-08

05 – Brąz ciemny

pcv-09

06- Brązowy

pcv-23

07 – Antracyt

pcv-24

08 – Złoty dąb

pcv-28

09 – OrzechCofnij