ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > OKNA > Aluminium > System MB-104 PASSIVE

System MB-104 PASSIVE

System okien z przegrodą termiczną MB-104 Passive o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym.

System MB-104 Passive
O najwyższej izolacji termicznej

System ten służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje, poza doskonałą izolacją termiczną, również bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passive posiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO.

SYSTEM MB-104 PASSIVE

Parametry okien wykonanych z elementów systemu MB-104 Passive przekraczają obecne wymagania najostrzejszych, obowiązujących przepisów i norm, dlatego też system MB-104 Passive jest systemem dedykowanym do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

najcieplejsze

Izolacja termiczna

Wysoka izolacyjność termiczna dla okna otwieranego Uw od 0,53 W/m2K (okno referencyjne), oraz ponadnormatywne parametry szczelnościowe i izolacyjne.

innowacyjne

Wysoka wytrzymałość

Okna z certyfikatami Passive House Institute Darmstadt dla wersji MB-104 Passive SI oraz MB-104 Passive Aero

wyrafinowane

Wzornictwo

System okienny MB-104 Passive daje szeroki zakres szklenia do 81 mmCofnij