ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > OKNA > Aluminium > System MB-45

System MB-45

System MB 45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania niewymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, drzwi w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowych, wiatrołapów, witryn, boksów.

System MB 45
Nowoczesny system aluminiowy zimny

Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 45 mm (ościeżnica), 54 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 45 mm i 45 mm. Takie przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu – w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy – w przypadku drzwi.

Cechą charakterystyczną systemu jest jego ścisłe powiązanie z systemami okienno-drzwiowymi MB-70. System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 6 mm do 34 mm w skrzydłach okien oraz od 6 mm do 24 mm w oknach stałych.

MB-45 ALUMINIUM ZIMNE

Istotnym walorem systemu MB-45 jest możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic, skrzydeł i przewiązek, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju łuków oraz konstrukcji łukowych.

konstrukcja

Konstrukcja

Głębokość konstrukcyjna okien wynosi 45 mm Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 45 mm (ościeżnica), 54 mm (skrzydło). Takie przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien.

innowacyjne

Innowacyjne uszczelnianie

System MB-45 zapewnia doskonałą szczelność dzięki uszczelkom z kauczuku syntetycznego EPDM, oraz efektywnemu systemowi odprowadzania wody i wentylacji.

wyrafinowane

Wzornictwo

System aluminium MB-45 daje możliwość zastosowania każdego rodzaju szyby, zestawy szybowe w zakresach grubości do 35mm, bogata gama kolorystyczna lakierowane według palety RAL, możliwość gięcia w łuki profili aluminiowych.

Przekrój profilu MB-45

  1. Uszczelka przyszybowa gwarantująca szczelne połączenie zestawu szybowego i skrzydła, zapobiega ona przenikaniu wilgoci do wnętrza konstrukcji okiennej.
  2. Profil ramy i skrzydła  pozwala na wykonanie niewymagających izolacyjności termicznej elementów  architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej.
  3. Pakiet szybowy do 35 mm.
  4. Uszczelka wewnętrzna zapobiega infiltracji wody do wnętrza konstrukcji okna.


Cofnij