Okna Mińsk Mazowiecki

Firma Grubek PPHU oferuje swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina prfesjonalne rozwiązania okienne dedykonawe zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Proponujemy Państwu nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe.

Wyposażliśmy w nasze okna Klientów biznesowych oraz prywatnych z całego województwa mazowieckiego m.in. z Wołomina, Otwocka, Mińska mazowkieckiego, Sulejówka oraz Warszawy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > OGRODY ZIMOWE > Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Jeżeli w okresie jesienno zimowym brakuje Ci widoku pięknych zawsze zielonych roślin lub masz potrzebę doświetlenia swojego domu w nowoczesny i jednocześnie estetyczny sposób skontaktuj się z nami.

Ogrody zimowe
Na każdą porę roku

Rozwiązanie jakie oferujemy to ogród zimowy czyli wykonaną z aluminium lub drewna i szkła konstrukcję, która oprócz wspomnianych powyżej funkcji spowoduje, że Twój dom zyska dodatkowe pomieszczenie. Miejsce to sprawi, że bez względu na kaprysy pogody będziesz mógł się cieszyć pięknem roślin przez cały rok.

Każda budowa ogrodu zimowego już od samego początku  wymaga indywidualnego podejścia i projektu, który oczywiście możemy dla Państwa przygotować po zapoznaniu się z koncepcją i dokonaniu oględzin technicznych istniejącego już budynku. Nasz specjalista zawsze służy czasem oraz fachowym doradztwem.

Nasze rozwiązanie kierowane jest do osób świadomych własnego stylu oraz mających upodobanie do luksusu. Kolor profili zewnętrznych idealnie współgra ze stylem domu. Profile wewnętrzne harmonizują natomiast z kolorystyką wyposażenia części mieszkalnej ogrodu zimowego. Ogrzewanie podłogowe umożliwia korzystanie z ogrodu zimowego przez cały rok, czyniąc z niego pełnowartościowe pomieszczenie mieszkalne.

Zalety ogrodów zimowych

Szczególną zaletą ogrodów zimowych jest wielokrotność dostępnych możliwości. Filigranowe profile nadają konstrukcji optycznej lekkości przy jednoczesnym zachowaniu wymagań statycznych konstrukcji. Doskonale wiemy, że nowym trendem na rynku ogrodów zimowych jest minimalizm, dlatego proponujemy nowatorski system dachowy z aluminium. Daje on zupełnie nowe możliwości konstrukcyjne i jakościowe. Krótko mówiąc - perfekcja spotyka się z pasją.

najcieplejsze

Odpowiednia temperatura

W celu zapewnienia przyjemnego klimatu we wnętrzu oraz optymalnego przepływu powietrza, w górnej i dolnej części ogrodu zimowego przewidziano różne możliwości wentylacji pomieszczenia. Przestrzeń między sufitem zewnętrznym i wewnętrznym pozwala nawet o połowę zredukować straty ciepła, wynikające z przepuszczalności. 

wyrafinowane

Indywidualny styl

Naturalne kolory profili doskonale wkomponują się w elegancką przestrzeń, w taki sposób, że zastosowane kontrasty stworzą harmonijną jedność. Ogród zimowy usytuowany po południowej stronie domu najlepiej zaopatrzyć w zasłony, które dadzą przyjemny cień w upalne dni. W oparciu o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne jesteśmy w stanie zrealizować każdy z indywidualnych pomysłów.

bogate-wyposazenie

Niezwykłe właściwości

Dzięki wysokim, wąskim profilom aluminiowym konstrukcja dachowa sprawia wrażenie lekkiej. Efekt ten potęgowany jest przez bardzo duży udział szkła w stosunku do nośnej konstrukcji aluminiowej. Dobre właściwości statyczne profili dają jednak możliwość wybudowania dużego dachu. Małe lampy LED zamontowane w krokwiach w części dachowej tworzą niesamowity nastrój w gwieździstą noc.

Galeria ogrodów zimowych


Cofnij