Okna Mińsk Mazowiecki

Firma Grubek PPHU oferuje swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina prfesjonalne rozwiązania okienne dedykonawe zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Proponujemy Państwu nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe.

Wyposażliśmy w nasze okna Klientów biznesowych oraz prywatnych z całego województwa mazowieckiego m.in. z Wołomina, Otwocka, Mińska mazowkieckiego, Sulejówka oraz Warszawy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
Strona główna > O nas

O nas

Ile lat powinna działać firma aby mogli Państwo jej zaufać?

3 lata? 5 lat? A może 10 lat?

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1996 roku, co daje nam 22 lata doświadczenia i nieustannego rozwoju.

To miliony przepracowanych godzin, nad pomiarami, transportem, montażem i doborem najbardziej optymalnych rozwiązań dla setek zadowolonych klientów.

Od samego początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Mimo różnych sytuacji rynkowych ten stan rzeczy nie zmienił się do dnia dzisiejszego.

Firma nieustannie inwestuje w wiedzę technologiczną oraz szkolenia pracowników handlowych i montażowych co przy obecnym wysokim poziomie wymagań konsumentów jest priorytetem w jej działalności.

foto1

Jakość przede wszystkim

Stałe kontrole jakości produktów oraz usług sprawiają, że ostateczny odbiorca uzyskuje pełną satysfakcję z użytkowanych wyrobów. W pełni profesjonalna obsługa, doradztwo i współpraca z dostawcami zapewniającymi najwyższą jakość produktów jest do dnia dzisiejszego gwarancją naszych sukcesów.

lata

22 lata na rynku

Działamy na Polskim rynku od 22 lat, stale poszerzając swoją ofertę będąc cały czas liderem w zakresie profesjonalnych okien, niezawodnych drzwi i funkcjonalnych bram.

sprawdzone

Sprawdzone rozwiązania

W ogromnej większości mieszkań, domów i firm na terenie Warszawy, Sulejówka i okolic funkcjonują nasze bezkonkurencyjne rozwiązania.

gwarancja

Gwarancja

Zamawiając u nas okna, drzwi lub bramy, zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – zapewniamy również profesjonalny montaż zakupionych produktów.

najwyzsza-jakosc

Najwyższa jakość

Nasze produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Oferujemy produkty znanych i cenionych na rynku marek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji

salon1

Niezawodność
którą można sprawdzić na miejscu.

Nasze systemy to połączenie nowoczesności z elegancją i niezawodną trwałością. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu stają się wyróżnikiem każego domu i firmy w jakich zostały zamontowane.

Nasze rozwiązania są odporne na zniszczenia i dodają charakteru każdej budowli.

By przekonać się o tym osobiście, wystarczy zadzwonić pod numer 501 868 856 lub napisać na adres e-mail: biuro@grubek.pl.

Kontaktując się z nami, mogą Państwo liczyć na indywidualną obsługę, błyskawiczną wycenę, fachowe doradztwo, profesjonalny montaż oraz prawdziwe okazje, jakich nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Nasza ekspozycja
odsłoni przed Państwem całą naszą ofertę.

Jesteśmy pewni naszej jakości, dlatego przed zakupem dowolnego rozwiązania dostępnego w naszej ofercie, zapraszamy do bezpośredniego sprawdzenia wszystkich naszych produktów.

Mogą Państwo sprawdzić działanie wszystkich dostępnych systemów osłonowych: rolet, żaluzji, verticali czy moskitier oraz przekonać się o najwyższej jakości drewna naszych okiennic wewnętrznych.

foto2
Cofnij