ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > Konkurs

Konkurs

Wygraj wspaniałą nagrodę jaką jest weekend dla dwóch osób

w Hotelu UNITRAL – Medical SPA Sanatorium w Mielnie

Dlaczego warto wziąć udział w losowaniu? Ponieważ ten weekend będzie niezapomniany!

Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek nad morzem o każdej porze roku. Jedyne w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego z solą w każdym stanie skupienia to zaproszenie w niezwykłą podróż do źródeł piękna.

Basen zasolony solą z Morza Martwego, kompleks saun i łaźni, strefa wypoczynku i 14 wyjątkowych gabinetów wellness to najcenniejsze perełki tego miejsca. Szeroki zakres zabiegów odnowy biologicznej oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala na leczenie rozmaitych schorzeń.

W Konkursie może wziąć udział każdy, kto w okresie od 7-go do 6-go grudnia kolejnego roku dokona zakupu produktów w firmie GRUBEK PPHU za minimalną kwotę 5.000,00 zł netto. Szczegóły i warunki konkursu dostępne u naszych doradców handlowych.

konkurs1

Co jeszcze powinniście wiedzieć...

Szeroki zakres zabiegów odnowy biologicznej oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala na leczenie rozmaitych schorzeń.

sprawdzone

Po pierwsze...

Gwarantujemy komfort i radosny wypoczynek naszym najmłodszym gościom. Niezależnie od aury i pory roku, proponujemy rozwiązania pełne atrakcji i ciekawych zajęć.
gwarancja

Po drugie...

Oferujemy między innymi KIDS SPA, lekcje pływania, specjalny program animacji w sali zabaw podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych animatorów.
najwyzsza-jakosc

Po trzecie...

Dopełnieniem oferty jest hotelowa restauracja, w której menu znajdują się specjały kuchni polskiej, wyszukane dania rybne oraz wspaniałe wypieki z własnej piekarni i cukierni.
Galeria zdjęć Hotelu UNITRAL