Okna Mińsk Mazowiecki

Firma Grubek PPHU oferuje swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina prfesjonalne rozwiązania okienne dedykonawe zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Proponujemy Państwu nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe.

Wyposażliśmy w nasze okna Klientów biznesowych oraz prywatnych z całego województwa mazowieckiego m.in. z Wołomina, Otwocka, Mińska mazowkieckiego, Sulejówka oraz Warszawy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > INNE > Kraty rolowane

Kraty rolowane

Krata stanowi idealne rozwiązanie dla galerii handlowych, butików czy supermarketów tj. wszędzie tam gdzie niezbędna jest ochrona przed intruzami, a nie przed wzrokiem Klienta.
Jej konstrukcja jest tak przemyślana, aby pozwalała na maksymalny wgląd do strefy zabezpieczenia dając możliwie wysoki poziom ochrony.

Kraty rolowane
Pewne zabezpieczenie

Krata rolowana jest rozwiązaniem bezpiecznym, posiadającym wszechstronne zastosowanie. Można ją zamontować zarówno w nowo powstałych jak i już istniejących obiektach.

Krata rolowana podnoszona i opuszczana jest za pomocą napędu elektrycznego. Może być sterowana przełącznikiem klawiszowym, stacyjką na kluczyk bądź pilotem. Aby umożliwić awaryjne otwarcie/zamknięcie (w przypadku braku zasilania) można zastosować napęd korbowy.

Modele krat rolowanych

Wyroby posiadają certyfikaty IMP i ITD oraz słyną z wysokiej jakości i dużej praktyczności. Kraty wykonane są z wysokogatunkowego stopu aluminium lakierowane wg potrzeb na dowolny kolor z palety RAL.

ES-5042

Krata rolowana ES 5042

Krata wykonana z wykrawanych profili aluminiowych serii ES310. Perforację kraty stanowią otwory o wymiarach 40mm x 52mm. Duża przejrzystość kraty nie koliduje z jej walorami zabezpieczającymi, jest ona zatem idealnym zamknięciem w różnego rodzaju butikach i salonach w galeriach handlowych. Krata zwijana łączy w sobie estetykę i bezpieczeństwo.

perforowana-roleta-stalowa

Perforowana roleta stalowa

To estetyczna krata rolowana wykonana z ocynkowanych profili stalowych. Drobna perforacja karty FC 76 zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i przejrzystość, a kształt zastosowanego profilu i grubość materiału, powoduje, że krata jest doskonałym zabezpieczeniem antywłamaniowym.

R3080

Krata rolowana R3080

Anodowane profile ażurowe R 3080 można dowolnie łączyć z pełnymi profilami aluminiowymi R 500 tworząc, zależnie od potrzeb zabezpieczenie o dowolnej przejrzystości. Dodatkowym atutem jest możliwość zamknięcia perforacji poliwęglanem. Zabezpieczenia serii R 3080 wykonane są z profili z ekstrudownego aluminium. Estetyka i trwałość dzięki pokryciu anodowanemu. Właściwości antywłamaniowe potwierdzone certyfikatem IMP.

db100

Krata rolowana DB 100

Estetyczna krata rolowana wykonana z ocynkowanych profili stalowych. Drobna perforacja karty zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i przejrzystość, a kształt zastosowanego profilu i grubość materiału, powoduje, że krata jest doskonałym zabezpieczeniem antywłamaniowym potwierdzonym przez IMP.Cofnij