Okna Mińsk Mazowiecki

Firma Grubek PPHU oferuje swoim Klientom z Warszawy, Sulejówka, Mińska Mazowieckiego, Otwocka oraz Wołomina prfesjonalne rozwiązania okienne dedykonawe zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Proponujemy Państwu nowoczesne i najwyższej jakości okna PCV marki Drutex z rodziny Iglo, okna tarasowe, drewniane a także okna drewniano-aluminiowe.

Wyposażliśmy w nasze okna Klientów biznesowych oraz prywatnych z całego województwa mazowieckiego m.in. z Wołomina, Otwocka, Mińska mazowkieckiego, Sulejówka oraz Warszawy.

ZADAJ PYTANIE

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń już teraz pod jeden z poniższych numerów telefonu:
(22) 783 25 32 lub 501-868-856

PROMOCJE
SKLEP
PROMOCJE
SKLEP
HOME > BRAMY > Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe

Oferujemy kolekcję bram przeznaczonych do hal, magazynów i warsztatów opracowaną przez producenta VERDOOR w oparciu o wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestycji. Bramy przemysłowe VERDOOR to połączenie cech użytecznych i estetycznych.

Bramy Przemysłowe – Verdoor
Niezawodne i użyteczne bramy

Bramy przemysłowe VERDOOR skupiają w sobie zarówno cechy estetyczne jak i niezwykle trwałe z uwzględnieniem najdrobniejszych elementów. Zastosowane zostały wzmocnione systemy prowadzenia z blach o grubości 2 mm oraz podwójne zabezpieczenia każdego detalu konstrukcyjnego bramy. Testy bram przeprowadzane są przez 24 miesiące, co pozwala przygotować produkt do długoletniej ekstremalnej pracy.

Każda brama przemysłowa VERDOOR jest standardowo wyposażana w podwójny system zabezpieczeń przeciwko pęknięciu sprężyn i podwójny system przeciwko pęknięciu linek.

Zalety bram przemysłowych

Bramy przemysłowe VERDOOR przeznaczone do warsztatów, magazynów i zakładów przemysłowych spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe. Niezawodne bramy typu VERDOOR Verside są zawsze dostosowane konstrukcją do indywidualnej charakterystyki Twojego obiektu.

najcieplejsze

Trwałość

Konstrukcja bram przemysłowych VERDOOR zawiera wzmocnione systemy prowadzenia z blach o grubości 2 mm oraz podwójne zabezpieczenia każdego detalu konstrukcyjnego bramy.  24 miesięczne testy rozwiązań technicznych, daje produkt przeznaczony do długoletniej ekstremalnej pracy.

wyrafinowane

Indywidualny styl

Typowe kolory dla bram przemysłowych, takie jak biel i brąz, zostały uzupełnione kolorem srebrnym. Jako opcję dodatkową można również wybrać dowolny koloru z palety RAL, zgodny z indywidualnym projektem klienta. Warto dodać, że realizacja takich zamówień nie przekracza 10 dni.

doskonale

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pracy jest naszym priorytetem. Każda brama przemysłowa VERDOOR jest standardowo wyposażana w podwójny system zabezpieczeń przeciwko pęknięciu sprężyn i podwójny system przeciwko pęknięciu linek. 

Galeria bram przemysłowych


Cofnij